Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó BL estét.
persze-már locsolnak mindent a kemínylegínyek
Szoval zajlik otthonaz elet.

Penteken meg megyek a baratom temetesere Nem tudom hogy fogom birni.
Pontosan.
De ezt soha a kúrva életbe nem fogom megérteni. Ha te sportolsz valami ilyen jellegűt, akkor jogod van hagyni agyonveretni magad? Ekkora egy fasz marhaságot.
le se szard.suli sok van
valami jó.
Nem is meseltem mi tortent. A legkisebb tesomat 14 eves kirugtak a sulibol mert kiutott egy ciganyt Sztori a kovetkezo: Tesi ora es a telojat belerakta a taskajaba. Ora vege telo eltunt. Egybol panik meg minden. Szunet volt de osztalytarsa megcsorgette es a 2 paddal arrebb levo cigany sracnal volt. Szepen komotosan odament es szepen kerte hogy adja vissza a telefonjat. A cigany srac se szo se beszed arcon utotte tesomat erre kiutotte a ciganyt a faszba mento minden bejatszott. 2 eve boxol tesom nemzetkozi 2. a sulycsoportjaba Tesom foga elol letort azt holnap mennek megcsinaltatni Meg ugye most megy a tanakodas mert lehet ennyi volt a box karrierje mert o semmi keppen nem uthetne vissza mert nem is tudom hogy fogalmaztak mert o nem hasznalhatja ki ezt az elonyet.

Azthiszem emlekeztek regebben a hiradoba is volt 1 ilyen sztori amikor 2 cigany vert agyon egy magyar sracot es csak azert nem utott vissza mert tuti megolte volna oket.

Szoval otthon all a bal. 3 honap mulva ugye ballagas es nincs suli
mondjatok valami jót
Csőváz.
Na az fasza

Gondolom a sraciad mar varjak a husvetot, lehet menni a sok kis csajhoz locsolkodni

Csu Janou
jó estét
na az pont megfelel ,mert most még el sem tudom mondani mi va.....
Mondtam bazzeg hogy szolj ,irj mailt segitek benne Hetvegen tobb idom lesz ha gondolod osszedobunk valami fasza weblapot
hát most c vágányon van ,mert felbaszott agyilag...
Weblap?Weblap?Weblap?

Este megyunk haverokkal inni Remelem nem lesz semmi gond de sajna elore latom hogy olyan emberek csatlakoznak hozzank akik meg a faba is belekotnek.

elekrola: lehet megyunk a Loviba
Hullaszag Majus elso heteben ha minden jol megy megyek fel megint haveromhoz God city-re. Esetleg gurulhatnank 1-et aki a kozelbe lakik vagy benyomhatnank egy sort
Mi van itt?
Itt. Hát hol lennénk?
ottott
Na hol a pinaban vagytok?
Koszi mindenkinek aki kommentelt.

Joe. Weblap project hogy all?
pedig hidd el az a legtutibb
torrentről hallani sem akarok...