Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem azt mondom persze nem véletlen lesz valaki 7x világbajnok. De sztem ha több ellenfele van mint Sennának volt nem ér el ennyit
nem féltettem volna a bban a mezőnyben sem..
mind1 végülis, soha nem derül már ki mi lett volna ha... de sztem Senna volt a valaha volt legjobb
bezzony benettonnal
94 Benetton-Ford Hill
95 Benetton Renault Hill
a 7 vb cimhez ott kellett lenni..és ne felejtsük el hogy egyszer eltörte mind2 lábát....egyszer pedig ugy ahogy volt elvették a vb pontjait....nem firtatni akarom senna tudását....szívesebben megnéztem evolna egy pár évet a harcukból...
nem olyan nagy kaliberű versenyzők voltak mint Prost, Mansell, Patrese...

Abban igazad van hogy amikor a Ferrarihoz ment szar volt a kocsi. az 96ban volt... nem is nyert 4 évig vb címet
94-95-be tudod milyen autóval nyert és ki volt az ellenfele és milyen autóval?
de azért kicsit kifejtem. 94ben nem volt ellenfele mert ugye Senna meghalt, Hill pedig tesztpilótából lett előléptetve év elején. Ennek ellenére majdnem kikapott tőle ha nem megy neki az év utolsó versenyén baszhatja a vb címét. 95ben ugyanolyan Renault motoros kocsija volt mint Hillnek. 98-99 Mika. 2000 után a Mclaren sorra robbant le, ezt unta meg Mika is. Aztán volt egy Kimi aki párszor megverte, de a kocsija megbízhatatlan volt. Alonso is simán elkente a száját amikor rendes autót tettek alá... De igazából lényeg hogy soha nem volt 1nél több ellenfele és nem ült szarabb kocsiban. (lásd Sennánál a McLaren-Ford és a Williams-Renault közötti különbséget)
és suminak is volt néhány riválisa...pl senna is.aztán kúúúltHárd,alesi.hakkimakkinen,alonsó,aztán a drogbáró stb stb..
ezt gondold át még1x....amikor sumi a ferrarihoz ment akkor az egy közepesen szar de inkább még szarabb autó volt...
nem akarok összeveszni de Schumi úgy nyerte a vb címeket hogy a legjobb kocsi volt a segge alatt. Amikor Senna nyerte a Williamsek jobbak voltak. Sokkal több múlott a versenyzőn, illetve neki nem 1 közvetlen riválissal kellett megküzdenie egyidőben.
Szét is baszna az ideg...
....azt várhatod....
az adójóváírás igaz 30munkanapon belül jön meg a feladás után?!
ez azért kétséges,schumi miatt...
Minden másképp lett volna... Ő volt a valaha volt legjobb...
kiváncsi lennék schumi vb címeinek számára ha ez nem történik meg...mondom mindezt ugy hogy kezdetektől schumi drukker vagyok...
nem fű volt hanem járda...

Amúgy pedig tegnap lett volna 50 éves Senna ha nem hal meg:

Senna
1éve? Hogy repül az idő!
fingom sincs..sajnos most nem a motor szerepel elöl a ranglistán ,de még csak a második helyet sem foglalja el..de azért nem vagyok az a feladós tipus.sajnos a Kawasaki által kinált lehetőséggel ezen oko miatt nem valószínű hogy tudok élni,no meg a sok utazgatás miatt nem is lenne sok értelme belefogni...majd -vel kiderül.ma egy éve készült el a kurvám
Cső mindenkinek.

Crazy: Lesz nyáron valami géped?Lassan itt a jó idő
hát?.....füvön parkolásban? bocs ezt nem hagyhattam ki
Igen csak nem a MotoGPben
ki ez a fehérpólós csóka?valami világbajnok?