Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...és lesz valami utcai gép Crazy?
az nem volt, de beszereztem egy Castrol motor polírozót meg egy plexitisztítót jah és egy CKMet
ma annyian motoroztak itt nálunk ,hogy ugy éreztem minden embernek van motorja csak nekem nincs----hát ez igy nem mehet tovább.
jól néz ki a karbonmintás kipu cső takaró jobboldalt jájj de hülye vagy FreonGee....tittára mint egy 2004 es kawa....mondtam én hogy elbasztad a vásárlást és most kétségbeesett lépéseket tetszel hogy helyrehozd ezt a fatális tévedést
Mesélj valamit.

Cső Crazy
mol láncspré az egyetlen hasznos dolog a kiállításon.már ha volt....
én már tapasztalatból tudtam hogy faszság menni.
Én odamentem 9:45re begyűjtöttem mindent amit érdemes
csak flexxel különben bele fog verni az index a karterba
2004 es 636 osé.
Szintén ennyi volt a motorkiállítás! Odamentünk felhívtam Janout és jöttem is el a picsába! De legalább csináltam 2 képet Freon gépéről!
Szépjónapot mindenkinek.
Ha valamelyikötök tudná hogy a 2004es 636-osba milyen teleszkopszimering megy azt nagyon megköszönném :) az egyik ma megmakacsolta magát :(
Motorshow: Elek Roland az elhagyott iratait átveheti a portán
Na ez a motorkiállítás annyira faszányos volt, hogy be sem jutottam. Vagy is nemes egyszerűséggel nem voltam hajlandó beállni a szemre 1 órás sor végére. Ahogy ott hallgattam pár telefonálót nem én voltam az egyetlen aki inkább hazament. Szépen végigmotoroztam a kapuk előtt de mindnél ugyan az volt a helyzet. A III-nál leparkoltam megnéztem mi a helyzet. Elsétáltam a másik kapuhoz, ott még rosszabb volt. Úgy, hogy kalap kabát. De legalább megrúgattam a gépet. Majd jövőre (se).
én meg elhúztam motorshowra
Elhúztam motortszerelni.
Hülye aki ma nem motorol.
KurvA geci jó időt mindenkinek. Tegnap nem tudtam elhozni a koronát
sziasztok!
szerintetek 07-es zx6-ból szabad kivenni a katalizátort?
már csak azért gondolkozom rajta hogy nyitott rendszer legyen alatta
DE
nem tudod mirol beszélsz
de ugye te sem hitted el neki?
a másik besértődik mert oltthagyon egy szórakozó helyen
és hivogat aztán rámnyomja
a harmadik 4 tojásbol tükörtojást süt és megjegyzi hogy jó a szinem a szolitól
nemértem b

akkor se értem
kicsit be basztam
5:50 től munka
végre lehet kirúgnak
szerinte csak le akartam varni
neeeem