Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ck terepszemlét tartottam
Idemerészkedtél idegen területre? Csak mert hallottad hogy beteg vagyok? Tudtam hogy szeretsz!
ki fogják verni a faszod.....lánccal
Pedig szép nagy a műfogsora!
Remélem nem a szememmel leszen a baj!
Ne félj! A néni nm harap...
Itt ülök az orvosnál! Magyon lebetegedtem! Fáj a torkom meg minden! Depa dokinéni még is a gojóimmal kezdi a vizsgálatot! Most meg adott egy gyógyszert. Kéket. Egy fél órára ki kell ülnöm a váróba! Aztán szólítanak és több órás beavatkozáson esek át! Több doktornéni is jelen lesz! Félek
dzsintolli dzsintonikot kinehaggyukmá
Jack szperóv deniels meg csákmorisz!
szerintem meg doktor bálántálysz
tenklyúverimáccs
A billentyűzeteden kell lennie egy Print Screen gombnak a jobb felső részen. Ha azt megnyomod akkor rögzíti a monitoron lévő képet. Utána Start menű-Kellékek-Paint. Ott egy üres lap fogad. Megeresed a a fejlécben a beillesztést és rákattintasz. Egyből behelyezi a képet. Utána mentés másként de arra figyelj, hogy JPEG-be mentsd el.
Szerintem a legjobb mikelándzsello pedroszi
hogy rögzited ezeket az oldalképeket?nekem sosem sikerül
Ja és egyszerre három kategóriában biztos könyebb nyerni. Kíváncs vagyok mondjuk Rossi mit alkotott volna amikor Daijiro Katho (Isten nyugosztalja) ment 250-ben.
Egy másik satellitre. Szart se ér de 179 embert lenyomtam.
na elég volt a vitából.gyerünk kerekezzünk
http://www.sportmotor.hu/motor...
barichello és massa sem hülyegyerekek....és lehet hogy ugynannyi ellenfele volt,csak akkor tudás és akarásbeli különbség volt köztük hogy fel sem tünt hogy a többiek is tudnak autót vezetni
Én azt mondom nem mindig az a legjobb akinek a legtöbb címe van. Pl. sztem Rossi is jobb mint Agostini mert akkor még egyszerre elindulhattál 3 kategóriában is
feles ezen vitatkozni! Motogp-be is enyi erővel Rossi sincs sehol! Agostini jobb volt nála! Hülyeség az egész változtanti nem tudsz rajt! Így lett és ettől lettek mind nagyon jó versenyzők!
a 94 Benetton a 2. legjobb kocsi volt a Williams után. De ne felejtsük el hogy Sumi 91 óta versenyzett és Hill pedig 94ben kezdett tehát zöldfülű volt. és a végén csak 1 ponttal maradt le amikor Sumi szabálytalankodott vele szemben és kilökte.
95ben pedig megnyerték a konstruktőri kupát is tehát a legjobb kocsi volt.
Az a Benetton az akkori williams-hez képest egy rossz autó volt! De szenzációsan ment, lehet a Spa-ba is véletlenül nyert vele a 16. helyről!
De tudatom, hogy nem szeretem Sumit, de elismerem!