Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

habzik a szája... íme:
ne légy bnunkó
nem szereti ő az izmos férfiakat! főleg ha humora is van.....és mivel én jóképű is vagyok igy rendesen utál
Vótam a Budai Várban Nekem alföldi huligánnak nagy élmény vót Nyehehehe
6ost vettél,ezáltal bekerültél a legbetegebb topikba , .
ez melyik meséből részlet?
Plusz pár hete rád is mászott
Olaj,szűrő, ha kell fékolaj csere. Lanckerék illetve lánc állapota milyen? Hány km van benne?
nekem meg akarta harapni a lábam
A manual 1300-at ír Ja és Üdv a topicban? Milyen színű ha szabad tudni?
ha most vetted akkor olajat azonnal cseréljél! ne is húzd neki addig .nekem pl. a Fuchs-tól csöndesebb lett sokkal a váltó .
ja és a Mókussal vigyázz,mert veszett . .
na igen, 1200 az minimum és akkor nem is csattan akkorát 1esben .
Nemtom, lehet h csak 1300, de ezer felett van, ezen a digitális kütyün nem látszik pontosan.
kicsit magas az alapjárat. de azalatt meg össze vissza jár nekem is úgy jó ha 1200 1500között van
Köszi
1500 az nem sok ?
tényleg most vettem, tegnap elég retek idő volt, mindjárt viszem mosodába, aztán fényképezem :)
Még az előzőhöz: melegen 1500 körül van az alapjárata, és az egyesbe kapcsolás elég hangos kattanással jár, ez normális?
az enyém pl neem szereti az uj dolgokat! olyankor mindig ledob a hátárol egy kicsit
képet róla
Sziasztok! Most vettem egy 2004es Kawasaki ZX6R Ninját. Ez az első sportgépem, és nem igazán értek hozzá. Pár jó tanácsot nagyon szívesen vennék, hogy használjam, mire kényes, ilyesmi. Akár privátban is (szedelin@gmail.com). Előre is köszi.
Gratula a motorhoz A vízhőfok pedig teljesen jó ilyen időben
örülne ő a hülye picsáknak
betámadtak a lyányok , .
igen igen láttam.....