Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi mindenkinek minden!
Sikerült! Csak az izzó helyét kellett megforditani, mert a sötétitett ledess cuccos hátsó lámpát varázsoltam fel. És kib@szott jól csillog meg pilácsol!

Akkor jó!

Örülök!
De világitania kell!

Én nézném a testelést!
Az van !
Hála Neked! Köxi!
Jóóó estét Mindenkinek!
A biztik jók, én meg kezdek zavartan viselkedni...
Mennézem....de má minden jó csak a hátsó lámpa nem akar müxeni....
Ennyire?
Most lett összerakva, blokk se vót benne...
emesen?
Mostmár esik nálunk is.... Ez ragályos..... Terjed az országban mint az influenza!
U-N-A-T-K-O-Z-I-K!
Összekevertem az előbb a két balkezem , nálad akkor jobbos a világításkapcsoló... ( mert az enyémen nincs már ilyen )
Nézd meg a biztosítékokat....ha minden OK. akkor valószínű a balos kormánykapcsolón keresztül osztódik szét az áram..
De szerintem akkor is parkírnak legalább lenni kellene...sőt a féklámpának biztos nem lehet köze a balos kormánykapcsolóhoz...
úgyhogy szavazzuk meg a biztosítékot.....
Mé kölött ennyire szétszedned:)))
Atix!

Az utolsó képen lévő cucc lehet érdekelne...
Emilcímem tudod!
De a féklámpa is? Az sem megy.....meg az index sem!
Bizots nem fog világítani... Bár az enyémnél autamatic. gyujtással megy a világítás is .. A tiédet gondolom kapcsolóval kapcsolod még-- akkor biztos nem megy..
Szerintetek ha még nincs felszerelve a balos korm kapcsolóm akkor a hátulja sem világit? A hátsó féknyeregből meg a tüskét nem tom kitekerni.... Valakinek ötlet?
Még nem jártam be az egészet, de jövőre, ha megérem, tuti minden héten megyek egy 2 napost. Idén 3 szor voltam csak odaát, de mindig visszavágyom. Még ha nem is látnak ott minket szivesen...
Chopok-i csúcs felé jártál...?
Frankó kanyarok vannak, simán le tudod olvasnia saját rendszámtábládat....
De ez a 67-es út se semmi .. majdnem Poprádig kanyar- kanyar hátán....
Vonzzátok a havat a dunántúlon...
Most olvasom a neten milyen hóvihar van arrafelé..
A fene sem gondolná... nálunk délelőtt mág a nap is kandikált egy kicsit Na délután már nálunk is borúsabb egy kicsit.
Ez nem hó.....hűhóó...
Simán motorozós idő van akkor felétek is.
Jó képek! Igen, nagyon szeretek átjárni! Ott minden gyönyörű... És az utak is frankók.
Hó jelentés Zalából
Ez nekem is megvan .....
Látom szlovákia "rajongó"vagy te is...?
Hivogattam bontósokat, de mindegyik csak sztenderrel együtt adja! Én meg persze nem ma jöttem le a ....