Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi oldodik a dolog!
majosházán meg herkentyülnék szakszerüen,csak ki kéne választanom azt a két munkanapot!Valszeg szombaton leviszem reggel,és megprobálom kiimátkozni belölük a hétfö délelöttöt!
de ha tudsz valakit akinek van(MAN L-2000-es 1998-as lokháritó),akkor 20.000-pénzt adok érte!Persze hibátlanért!
Azért ez nem igy van!
Testileg talán,de lelkileg biztos nem!
Érdeklődjek esetleg lökhárító után a régi kollégáknál?
Nemtudtad, hogy Milkban még a villám se tud kért tenni ( bárki fogja is a nyelét).. csak megrázza magát és már minden megint OK.
Hát be!
Nem nekem semmi bajom,de a MAN rosszul viselte!
Igazán a hideg miatt!Ridegek voltak a müanyagok (okosok mondták),oszt csak ugy fröcsögtek,meg törtek!Meg a legrosszabb helyen találta el!Ha telibe veri,semmi gond,az aláfutásgátlo,tette volna a dolgát!De pont a bal sarkát!Ott csak müanyag van!
Téged mégjobban!
Emlitettem má,hogy utállak!
Gondolom neked a "vonalkód" befigyelt akkor az alsónaciba...
Remélem akkor csak anyagi kár...?
Személyi sérülés zéró..?
Jó estét Mindenkinek!
Ehhh...öreg...mondtam hogy konzultáljunk mielőtt intézel valamit!
Bakker fél munkát végzett a Renaultos, legközelebb másikat választok!
Ott voltam!
Mármint a Renault kerekei elött!
Még jó, hogy nem a kerék előtt fetrengtél!
Semmi különös!
ismételten MAN alatt feküdtem(generátor ékszij),oszt a jeges uton megcsuszott a mamlasz,és eltolta fölülem a járgányt,szemböl telibe verte!Persze fröcsögött minden!Mitne mondjak,volt riadalom!Mármint nálam!
Szia Lecsó64! Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor nagyon gyorsan kikukázod azt a fos macadamot! Én már bepaníroztam miatta a mocimat egyszer! Én a helyedben kölcsönkérném valamejik XX-es cimbitől az elsőkereket és ha avval is beszitál, akkor ráérsz gondolkodni, hogy mi a gáz! Üdv. Hayasima.
Milyen balesetnél?
Háááááááááááát!,
Nem tudom!De biztos az lenne az olcsobb!ahogy bontom szét,ugy derül ki,mi minden elment a balesetnél!
Sokkal jobb, mintha a tetejére akarnád állitani.....
Loszart dallas!
Én például a MAN-t probálom talpra állittani!Inkább nézném a Dallast,a meleg szobában!
Sziasztok!
Hali!
Vagyok.....
A többiek meg nézik a Dallast......
Biztos év végi hajrát tartanak...
Szép jó napot!
Merre van a társaság?
Jó reggelt!
Nehéz volt az ébredés:))
Jó estét mindenkinek!
léptem én is.
menek dógozni!
jóccakát mindenkinek!