Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tutira mondtam,de egy próbát megér...ha ugyis viszed a szerelőhöz nézesd meg vele...aztán ha ráhibáztunk csak össze kell forgatni a szárakat és ugy meghuzni,hogy egyirányba görbüljön,,lehetőleg előre...sőt!ha ez a baj akkor érdemes össze is jelölni,hogy legközelebb se szivasson meg...illetve a legjobb lenne kicserélni,de az nincs jóárasitva.
Többit majd holnap
jó éjt mindenkinek
és köszi a segítségeket
Most beszéltem a szerelőmmel egyik nap,mondtam neki ki kellene cserélni a telóban az olajat.Talán akkor észre vesz valamit:)
Van valami abban az egykerékben!
Akitől vettem fél évesen szeretett egykerekezni.
Mi a teendő?
Hali!
Nem akarnék okoskodni,de az elmondottakon kivül,még az is lehet,hogya teló görbülete(minimális is!)okozza....főleg ha mostanában volt bolygatva a teló,pl kivéve olajcsere miatt....és nem az eredeti helyére lett lefogatva....pl az egyik előre hajlik a másik meg mondjuk másfelé....hangsúlyozom,hogy minimális szemmel nem is látható görbületekről van szó..akár az egykerók miatt akár egy kis valakit utolérsz...miatt.
más ötletem nekem sincs....
Ne magázzzzzzz:))))))
szép estét mindenkinek!
Én azt nem tudhatom............
Simán rákattint,és megy!
Ménemtudommegnézni?
Mi az oka a csendnek,?
hm biztos leugrottatok egy sörre:))))
Ez a gumi egy véletlen eset:)))
HÚÚÚ!
A Michelin Macadam- ot felejtsd el.....
Életveszélyes egy gumi!
Noé apánknak már a bárkája oldalán is volt ilyen guma- MINT ÜTKÖZŐ....
Komolyra fordítva, valamikor nekem is volt ilyen és az a baj vele, hogy elér egy bizonyos futott kilómétert és rázza a motor elejét ..( Milka is írta)
Nekem 50.75 közt csinálta , de úgy hogy egy élmény volt utána elmenni a WC-re kisdolgozni
Jóestét mindenkinek!
Most műszakizik az autóm,de ha gondolod hétvégén kész lesz és akkor a jövő héten beszélhetünk róla
Szoktam cipelni motorokat :)) álltalában suzukit:))))))mint a képen
Azok is jók valamire!
Mondjuk ültethetnél bele virágot......
Nagyon kedves vagy!
KÖSZÖNÖM!
Az a baj, hogy már vettem egy garnitúra új Michelin PilotPowert...
De remélem, hogy jövőre sokkal többet motorozunk, és hamar szükség lesz rá!
Ha egyszer megmutatod a paripát, én megmondom neked.
Ha majd Neked is kell elárulom!
De előbb próbáld ki, azt ha ugy gondolod az utcainál maradsz inkább, akkor én álltam a garniturát!
Nem tudom, hogy ezt is lehet műszeresen márni, mint az autóknál, de szerintem nem.
Marad a szemrevéteéezés, villaszárak, villahíd, van-e rajtuk valmi deformálódás.
Akkor még azt is érdemes megnézni, hogy egyfomán van beállítva a két villaszár rugóelőfeszítése, valamint a nyomó, és húzó csillapítás.
Ezt gyorsan meg tudod nézni ezek miatt nem kell szerelőhöz vinni a mocit.
A felnit meg csak gépen tudják megnézni...
Hol tudom megnézetni,hogy törött volt-e?
Fasza volna,ha megsértődnék:)
Örülök,hogy segítő barátokra találok.
Te hol veszed?
Akko ez egy összesküvéselmélet?
Én megvenném újban is.
Nincs igazság....
Ki kell próbálnom jövőre, pont.