Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyes, a Busa a 35ik helyen van, az XX meg az első és másodikon, érted Gabibáááá?!
Hiába......tapasztalat! Tanulhatnál Szabitól. Neki van izlése, és tudja mi a jó!
ez olyan GAGYI már hogy ez a motor meg az a motor. mindenkinek a saját kölyke a legszebb. de értem én a viccet. (akkor is gagyi)
Okkés
Itt rendszeressen megy az adok-kapok- veszek-iszok-eszek stb...
számomra az. a busa a 35. motorom
Nem sok motorja volt, de TUDTA mit kell venni ANNO
á semmi baj. csak 1 vélemény volt
Najolvan jolvan, nem besértődni csak viccötünk h szabad, ne a motor a lényeg hanem a motoros, ha megbántottalak bocsánat, deazért remélem érted a viccet.
Tisztelettel Lion, (alias Tibcsi, na nem ám aljas )
Szabi! Nem sok motorod lehetett az XX előtt, mert azért nem a világ legjobb motorja.
Áhá! Te még új vagy itt! Bocsánatot kérek ha belegyaláztam az érzéseidbe! Tiszteletben tartom a komolyságodat! Kicsit várok,és jön még busás erre, majd Őt marom meg. Bár gyanítom, Ő nem borítja rám élete bánatát!
én mindig ugy fogok nézni az XX-re mint a világ legjobb motorjára! és tiszteletben tartom ki mit szeret! nem kell a busát fikázni. köszi
2db XXet hajtottam eddig. mindkettővel 50000et mentem (na nem végsebességet ) vágytam valami másra.....igy lett busa. a honda nem igyekszik az uj xx piacradobásával. ÉS AZÉRT A BUSA IS MOTOR
Hát nem megbeszéltük.......... ...........Busásnak ne szívd a vérét! Van elég baja a motorjával, szegénynek!
Áááááá dehogy, csak összekevertem azzal a motoros társal, akinek hasonló a neve, bár Ő neki legalább motorja van XX.
no problem
Szegényre is rá akartad sózni a csavarjaidat?
Ennyire útban vannak?
már rájöttem a "HIBÁRA" SORRY
én biz a nem
amiket esztergánytatni szeretnél.......
?milyen csavarokat?
akkor boltoljunk, én odaadom a koptató csavarokat, te meg a dobokat, na?
Herci, részvétem a motorrért
a tankot tedd félre Milkának hátha megen fogneki kelleni
egy itthoni dobért lehet sok lenne de ezért.......
Ödönkének Boldog Születés Napot