Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Kérhetem a segítségedet az általad linkelt hirdetéssel kapcsolatban.
Sajnos már nem él a link én pedig balga fejjel nem mentettem el a telefonszámukat miután beszéltem velük.
Nem tudod véletlenül a kereskedés telefonszámát ahol hirdették az XX-et? (Veszprémben van a kereskedés, ennyire emlékszem)

Köszi előre is.
Bocs elfelejtetem mondani, még hogy, ezen a sport motoros oldalon, hirdetet kipufogót 2 darab gyárit de, azóta levette sajna. Más nem lemegyek Tapolcára és a kis padon meg várom.
Sziasztok segítséget kérek. Egy tapolcai srácot keresek, akinek Honda cbr 1100 xx van, rendeltem nála pár alkatrészt. Sajna elveszítetem a számát, meg nem rég jöttem haza külföldről netán rá ismertek, vagy éppen te olvasod, akkor a hívj 06304504853 köszönöm.
Jó reggelt!
Azért írtam amit, írtam. Az nem kerül semmibe, nem igényel szakértelmet, és utána még mindig el tudod vinni szervizbe.
Ha nem barkács szervízbe viszed rádugják gépre, és egyből kiderül. De ha szar a benya a komputer nem fogja megmondani. Sok sikert, és ha kiderült mi a gáz, oszd majd meg velünk is!
szia,
ha hidegen nem csinálja, csak melegen, akkor nagyobb a valószínűsége a gyertyának. Volt már olyan, hogy az újonnan beszerelt gyertya nem volt jó.
De valóban a benzin is lehet ludas.
ha te nem tudsz, akarsz nekifogni, akkor vidd el szervizbe.
de valóban a benne lévő benzint kellene előbb kiönteni.
sok sikert. átérzem milyen bosszantó egy frissen vett motort már az elején szervizbe vinni.
Ja és azt is majdnem elfelejtettem, hogy amikor pukkogat a masina a kipufogó gázban érezni lehet a benzin szagát, ami nem ég el valamelyik hengerben....
Csak a hibalehetőségek kizárása miatt kérdem:
lehet MOL kúton szar, vagy vizes benzint tankolni?
Mióta az eszem tudom oda járok, de még eddig ilyen problémám nem volt....
Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy kipróbáltam tegnap úgy is, hogy megvártam míg lehűl és úgy próbáltam újra.... Hidegen nem durrogott, de ahogy bemelegedett, egyből pukkogatott...
Valakinek ötlete?
Múlt szerdán vettem, 31000km van benne. Mióta megvettem, mentem vele kb500-600km-t. Addig nem is volt semmi gond. Tegnap kezdett szarakodni. Megtankoltam, mentem 2-3km-t és elkezdte a durrogást... Az előző tulaj szerint mielőtt elhoztam, azelőtt 2 héttel volt karbi szinkronon és rakatott bele új irridiumos gyertyákat. Többekkel értekeztem ez ügyben és van aki a gyertyára, van aki a bezinre esküszik, hogy az lehet a baja...
De, ha a benzin, akkor miért nem egyből a tankolás után kezdett el durrogni? Ha a gyertya, akkor miért nem durrogott mostanáig? Tanácstalan vagyok... Jövő héten ebből service lesz... :((
Üdv Néktek lógós munkakerülő banda kik a világválság kellős közepén elmennek nyaralni és szórják a milliókat halomszámra és még nem is titkolják!
Hiába ott is tudják mi a jó! (XX)
Érezzétek jól magatokat mindamellett hogy vigyáztok magatokra! "csalánba nem üt..." Tudom Milka de akkor is!
Szia!

A mágnes jól fogja tartani! Nekem akkor mozog csak ha nincs benne szinte semmi súly. Legalább 1 ásványvizes palack kell bele 1.5 literes tele hogy ne mozogjon. A mozgást ugy kell elképzelni hogy (nálam) 180km/h körül elkezdi felfele szivni a levegő...
Szia xema!Valóban furcsán kattog a masina!Én az enyémnél nem tapasztaltam hasonlót ,pedig hajtom már jó pár éve!Amióta elhoztad azóta hallod vagy csak ma jött elő?Szívesen segítenék de nem értek hozzá annyira!Mennyi Km van a mociban? Gyertya?Vagy üzemanyag gond?
Nem nagy a tatyó, talán a menetszél nem kap bele. Inkább attól félek, hogy egy nagyobb zökkenőnél megindul. Mindegy, asszem marad a mágnes. Majd megyek lassabban . . . ez vicc volt . . .
Sziasztok!
Udv innen Olympic Beachrol
Minden rendben van velunk, megmasztuk az Olympost, lattunk XX-et
milka uzeni: arkot itt is asatott a Busasoknak
Puszi
sziasztok,
megy valaki alsóőrsre holnap pestről?
Jó napokat!
Xema. Szerintem mielött bármit is csinálsz...tank le, benya ki. új benya be, próba. Nem kerül semmibe, és hátha. És ha már lentvan a tank nézd meg a szűröd is. Az is ingyenes.

Mesterem. Én sajna melózom, de azért köszike. Még a gumám sem tudtam kicserélni.
Jóóóó estét Mindenkinek!
Holnap valaki valamerre 1 rövidet?
://www.youtube.com/watch?v=6b2K-ErJvAQ
egy kis jókedv.....
http://videa.hu/videok/jarmuve...

íme egy másik video....
http://videa.hu/videok/jarmuve...

így durrog a mocim! Pléz Help! mi lehet a bibi?
Nekem is volt ilyen! Valami injektor izé szenzorbizbgasz volt a hunyó!
De nekem is csak ritkán jött elő . . .
Service!
Hazafelé a benzinkútról történt elindulás után (ahol alapjáraton jókat durrogott a gép) kb 100 méteren keresztül menet közben is ratatázott a gép, de aztán normálisan hazajutottam vele...
Hy eleven!
Kérdésem lenne hozzád, illetve bárkitől, aki segíteni tud...
Ma du. kerültem egy enyhe karikát és megtankoltam a gépet. Amikor jöttem hazafelé, arra lettem figyelmes az egyik rendőrlámpánál, hogy a motorom alapjárata kissé elkezd ingadozni és az egyik hengernél gyújtás kimaradás lép fel, és közben jó nagyokat durrogott egy egy alkalommal. Alapjáraton időnként egy kattanást hallottam, és ezután vagy durranással vagy csak simán egy henger kimaradása miatt lefelé ingadozó alapjárat... Aztán egy kis ideig normál apaljárat (pár másodperc) majd újra az elejétől az egész. PLÉZ HELP MÍ!