Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismét megállapitanán, hogy: tudsz élni!
Szia Szöszi!

Ezt a vasalós képet kihagyhattad volna... miért kell megfélemliteni a népet már az elején .
Spog Te mennyi leszel?
Szép Jóóó napot Mindenkinek!
Mindenkitöl elnézést,de Pityusz már lecsapott rá(ma délelött hivott)!

Ugy hogy az övé lett!
Na kérem!
Barátnőm elérte a bazi öreg kort, ma 21 éves. Ennek örömére nekem mára elég volt a melóból! Majd később benézek, sziasztok!
Euro ring.....
mizu veled?
Szép jónapot mindnyájatoknak.
Napokat mindenkinek!
A buli időpontja változatlan! Elnézést mindenkitől akinek nem jó. Én megpróbáltam!
Szia Bear69,

mennyire karcos a gyari plekod? ha karcmentes es valami szabad szemmel kevesbe lathato osszegert szabadulnal meg tole mikor csereled engem lehet erdekelne ... szinezetlen vagy fustszinu?

Koszi- Es persze grata a sikeres ismerkedeshez !
Köszöntöm a tagokat!
Tegnap Pannoniaring, kipu leér, idomalja leér, és végre keztem felfogni, hogy hogyan kell terelgetni a bálnát, mert már picológiailag el voltam kenődve a teljesítményemtől. Na hazafelé is próbálgattam nógatni a Bakonyban, és sikerült!
Talán elindul valami lamúr közöttünk. Még valami plekó kell, mert a gyári pont a sisakomra nyomja az összes szelet...
Gábor melyik pályán voltál?
Szia Milka!
Ménem hítá fő! Tudod, hogy én rástartolok. Holnap hívlak!
Lenne egy-két kérdésem, küld át a számod és holnap felhívlak. email: jzatonyi@t-online.hu
nincs márka!

Én ferodoloztattam ujra,egy cégnél!Ök látják el a kinti piacotisa betétekkel,csak akkor már dobozban,háromszor ennyiért!
ringen ezt csináltam a paripámmal.....
nem örülök neki....
ok.....
a kép lényege röviden:
NEMENJNŐIFOGORVOSHOZ!
Szia!

Engem érdekelne, milyen márka?
Andit kérdezd, nekem okés!
az XX nem platós Ifa!
Ne terheld le ennyire!
múltkor volt rólad valami kép, mi volt a lényege?
Olyan kipihent arcod volt rajta...
Hali Mindenkinek..
1 kérdés most kb 50 e van az xx. ben és a hátsó csapágy picit hangslyozom picit kezd logni......
kb ennyit megy el a hátsó csappágy?


általában 2személy.... én vok 115kg ruha nélkül...
nektek mennyit ment el?
heheee!