Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húúúúúú bakker......
most olvasom a thunderace klubban,hogy Zorrónak összecsikozta valami Majré nevű fószer a gumiját....alig tudta lekoptatni......öccsséééééém....hogy mik vannak.....
a rokoncsávó ajánlata is áll még!
Szia!

Jók a gumák Tesó!
maistear a nevem ott is. de itt a link
Szia Nagyember! Neked mi a képtáras neved?
aha!

Hosszu!Nem forum téma!
Mé adod el?
Az olyaz ragasztott izé
Milyen néven fut ha becsomagolják?
Mikor-milyen?
Na mivan?

senkinek se kell a fékbetétem?!
Akkor lehet hogy majd valamikor tényleg felhívlak! Persze csak hogy ténylegesen tisztában legyek azzal hogy miért is jobb az XX!
egy srác mondta nekem hogy van neki egy eladó 5x1m textil honda felirata szárnyal piros fehér akit érdekel 20e ért eladó az irjon a reeeman@freemail.hu ra ez az én cimem de a gyereknek nincs nete
Köszi!
Sok mindentöl függ!

de általában 12-15 ezret!És ezt 95%-bam kétszemélyel!
Az ajánlatom általános, nem a 6.-ai bulira szólt!
Csokinál akkor sem aludnék ha aranyból lenne
Helló mindenki!
Elvileg vissza helyezhető, csak igen kpm vizsga kell hozzá, meg nemtom hogy költség lenne -e rá.

Szerintem hagyom a francba.... nem tuti a dolog.

Köszi
Szia!

Köszönöm a gyors választ, gondoltam, hogy ilyesmit fogok hallani.
2003as x11, 13000 km, egy tulaj, 480lenne így az ára.

Csak azért gondoltam ilyet, mert el vagyok keseredve.

Még márciusban vettem egy K5 750 Gixxert, havernak kölcsönadtam, tk-ra törte, és két hétre rá meghalt.
A roncsot sikerült aprópénzért eladnom, azért akartam ilyet, hogy legyen valami.

Ezek szerint akkor szezon kimarad, ,,szart" nem akarok venni.

Köszönöm mégegyszer.

ÜDv. Edem
Milka!

Te mennyit tudsz elmenni Km-ben a Road attack-al?
Tenkjú Nagyapó! Még nem tom hogy lesz, mert a rokon csávó asztat mondta hogy esetleg aludhatunk náluk. (mondjuk Andi nyúz már hogy kérjek kölcsön egy motort úgy 2-3 hónapra) Oszt akkó ivós lesz a buli meg autós. És te mivel jönnél? Nem azt írtad hogy moccolsz? Vagy te meg a Csokibánál humol?
Szép napot!
!Helyzet van!
Többek kérése megkérdezem, hogy kinek lenne jobb, ha a sütögetést eltolnánk egy héttel.Kérek mindenkit, hogy írja fel magát, még az is aki eddig a bizonytalan táborba tartozott. És mellé legyen szíves írja oda, hogy kinek-kinek, melyik időpont lenne a jobb! A többség dönt, és elnézést kérek mindenkitől, de sajna nem tudok mindenkinek a kedvében járni. Tehát a feladat! Írkáljatok.

Szerbusztok!
Közhírré tétetik! 06.06.-án szombaton, Spog a szülinapját ünnepli! Nevezetesen a 30.-at! Szeretettel meghívok mindenkit az XX, és a Busa topicból, hozzám, a kertbe, sütögetni, iszogatni!
Ha jóban vagyunk azért, ha nem, akkór meg azért! Kérek mindenkit, hogy iratkozzon fel ide, hogy sacc-ra tudjam hányan jöttök! Remélem minél többen!
Ui.: bocsi, hogy nem hívok fel mindenkit, de.........


1, Milka+Milkáné+Kismilka(az eredeti idöpont 06.06 mert mi másnap elutazunk)
2, Herci + Andi (06.06)
3, Jocikirály & Szöszi (95%)-tök mindegy hanyadikán.
4, Fiveurban (100%)06.06
5, Pityusz (majdnem 100%,majdnem mind1)
6. Mara 06.06.!
7, Atix (06.06)
8, Zorro (és a zongora :) )
9,Mr.+Mr-né
10, lion+kisvirag (06.06)
!Helyzet van!
Többek kérése megkérdezem, hogy kinek lenne jobb, ha a sütögetést eltolnánk egy héttel.Kérek mindenkit, hogy írja fel magát, még az is aki eddig a bizonytalan táborba tartozott. És mellé legyen szíves írja oda, hogy kinek-kinek, melyik időpont lenne a jobb! A többség dönt, és elnézést kérek mindenkitől, de sajna nem tudok mindenkinek a kedvében járni. Tehát a feladat! Írkáljatok.

Szerbusztok!
Közhírré tétetik! 06.06.-án szombaton, Spog a szülinapját ünnepli! Nevezetesen a 30.-at! Szeretettel meghívok mindenkit az XX, és a Busa topicból, hozzám, a kertbe, sütögetni, iszogatni!
Ha jóban vagyunk azért, ha nem, akkór meg azért! Kérek mindenkit, hogy iratkozzon fel ide, hogy sacc-ra tudjam hányan jöttök! Remélem minél többen!
Ui.: bocsi, hogy nem hívok fel mindenkit, de.........


1, Milka+Milkáné+Kismilka(az eredeti idöpont 06.06 mert mi másnap elutazunk)
2, Herci + Andi
3, Jocikirály & Szöszi (95%)-tök mindegy hanyadikán.
4, Fiveurban (100%)06.06
5, Pityusz (majdnem 100%,majdnem mind1 )
6. Mara 06.06.!
7, Atix (06.06)
8, Zorro (és a zongora :) )
9,Mr.+Mr-né
10, lion+kisvirag (06.06)
Jóóóó napot mindenkinek!
fáradt voltam.
Nem akartam volna hibázni.
ha ugy vonták ki,hogy tk ra törték papiron,és azért vonták ki akkor a gép roncsként van nyilvántartva.de ha a számai megvannak,feltámasztható csak macerás,és a feltámasztott gép továbbra is roncsértéket képvisel.ha esetleg megint megtöröd,lófaszt se kapsz mert a kiindulási összeg a roncsé.