Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

22 ezer km-t mentem a gyárival!Szóval tényleg nem rossz,de nem csinálok reklámot.
Hy!
Ne vegyetek gyári betétet(fék ) szerintem irreálisan drága persze jó minőségű!
Nekem 24-ezer van a betétekben!

egyébként ahol mi vesszük(készittik),innen megy ki külföldre csomagolásra!Oszt jön vissza mint ......!
igen4

De sajna nemmindig jön össze!
Helyes!

Nekünk jo ezis!Szerintem tudja azt mint a "gyári nissin"!Sööööööt!
Ez igaz!

Gratula!
Ez tévedés!

a "gyári nissint" se ott készittik,ahol te gondolod!Meglepödnél,ha megtudnád hol gyártják!
Filmbe illő történet, kis g...ci tolvaj!
Feljelentést tettél, vagy hagytad utána már a fenébe?
Fő hogy meg lett!
Én azt hallattam hogy nem az igazi a ráépített betét
Én is azt akartam aztán le beszéltek róla, tartóssága miatt!
Így a Ferodo márkájú betéteknél döntöttem Már több mint 5000 km-t van bennük, és hibátlan! (nem koptak el, nem nyüszít)
De meg vannak még a Nissin betétek is, mert ki derült hogy el nézte a szerelő és nem kellett volna cserélnem! (tök jók azok is)
Ha vennék legközelebb, nekem ez be vált, tehát nem váltanék és maradnék a Ferodo-nál!
Nekem megcsináltad, úgy, hogy csak a problémára gondoltál, emlékszel?
Amit Te is írtál! Én is ua. használom, és most is az megy bele!
Sztem jövő héten meg is veszem.
Meg gyógyítottam, de nézegetni kellett eleget!
Persze nem a legjobb a távsegítség, de szerintem jobb mint tétlenkedni és semmit tenni! Ilyenkor meg kit találjak, elvégre ma nagy ünnep van!
De siker... ez alatt írtam hogy mi volt a baj, mit szólsz?
No sziasztok újra, lent voltam és meg néztem a vasat!
Meg találtam a hibát ezáltal tudtam orvosolni is!
Valószínű mikor Franciába csúsztak a bringával kaphatott egy ütést a kerék is! Mert ki vettem újra a kereket és láttam hogy a tengely nem egyenes, van egy hangya fasznyi kifli benne! :(
És ahogyan forgattam a tengelyt úgy hogy le voltak lazítva a csavarok, szemmel látható volt hogy a két teló szár is mozog
furcsa előre hátra, egymástól függetlenül! (amikor a jobbos előre, a balos hátra mozdult) és én nem figyeltem ezt mikor raktam fel a kereket és pont nem jó helyen volt a tengely! Most úgy raktam vissza hogy meg kerestem forgatással azt a pontot, ahol optimális állapotot éreztem! Most fasza a kicsike, de nagyon nem örülök, mert be kell szereznem mihamarabb egy "egyenes" tengelyt!
De már az eget is le imádkoztam hogy mi lehet a baj?! Most végre meg van!
Szia én mikor meg látom 2mm, van, még hátra cserélem és gyárira, nem szeretetem, ha a motoron valami bóvli főleg a fék, mert az eszi a tárcsát nem fog úgy csak a gond van vele én most vettem 10000 ft volt gyári nissin 1pár
Mi az az ez?
Még nem!

Be van halva teljesen a freemail,már egy hete!
de amint megtudom nyitni,megnézem!
Igy nehéz megmondani!

Látni,érezni kéne!Ez a távgyogyitás,mindig gázos dolog!
Nem a betéttel volt ott a gond!

Hanem a szerelöddel!Már hosszu évek ota járunk ilyen betéttekkel,és még senkise panaszkodott!
Csionáltatjuk!

900Ft/DB
Én bántottam volna!

Nem kicsit!
Sziasztok!
Én mást mondanék!
Nekem eddig is ez volt, és mostanában kell cserélni, és megint ez kerül bele! 3000 Ft-ért!
ja még annyi,
ha annyira szorul, hogy fékezés nélkül is szinte izzik a féktárcsa, akkor úgy is szét kellen szedni nemsokára fékbetétet cserélni.
szia,
vedd ki újra, járasd meg egy kicsit a fékmunkahengert.
aztán rakd vissza.
nem kéne, hogy nagyon szoruljon.
A tengelyt megfelelő nyomatékkal húzd meg.
a féket légtelenítsd le.
ha ezek után is szorul, akkor azt már nem értem.
Joo napot minden XX esnek Milka úr pár napja üzentem neked olvastad? csak svájcba voltam [joo megszivtam]de mindeggy láttam tankot kéket 2 db ot
Sziasztok!
Igen a visszarakással nem volt gáz, úgy van ahogy kivettem!
(tehát nem fordítva)! Mi lehet akkor? Ne foglalkozzak vele?