Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt ne csináld!
Nem fain.(nekem olyan van benne most is)
De többet soha!
Üdv
Helló Jocikirály! Igen mi voltunk Tihanyban és ezekszerint találkoztunk is. A legközelebbi már tudatos lesz.
Tegnap lecseréltem a gumikat, de mikor raktam vissza a kerekeket, láttam, hogy a fékbetétjeim már az utolsókat rúgják... Az érdekelne, hogy mit tesztek bele. Gyári Honda, valami szinteres sport, de olvastam a forumon, hogy valahol a régi betétekre ráépítenek...?
Mi a tutti?
szép napot emberek!
LÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRAAAAAAAAAAA!
Jobban meg kellett volna lökni! Aztán elásni a susnyásba! De igy se volt rossz!
Biztosan jól raktad vissza az első kereket?
Ha forditva rakod vissza akkor ez a tünet! De vigyázz, mert igy deformálódnak a tárcsák!
ja DE NAGY gratula ugyes voltal.1 ismerosom nem volt ilyen szerencses meg mindig probauton van a srac a robogoval mar 2 eve dunaharasztin
kurva anyucijat de bator suhanc lehetett,rendorsegre leadtam volna a sracot
sziasztok,
elmesélek egy történetet.
Volt egy robogóm, amit újság hirdetés útján próbáltam eladni.
Jött egy fiatal kölyök, hogy megvenné. mondtam nehéz engem megtalálni, ezért találkozzunk a fő úton valahol.
Mire odaértem, ott várt gyalog, kezében egy új bukósisakkal.
Mondta, apja elment megtankolni. Nézegette, majd kérdezte kipróbálhatja e. Mondtam, nem gondolnám, hogy elvigye hallottam már olyat hogy így loptak motort. Vártuk az apját....
Mondta hagy üljön föl rá. aztán hagy indítsa be.
Aztán elhajtott a k.va annyát! nem tudtam utána kapni sem.
Az új bukót meg otthagyta nekem.
Én meg hazarohantam, közbe telefonon hívtam a rendőrséget.
Beültem a kocsiba és találomra elindultam ki a városból, bár gondoltam biztos bedobták egy furgonba és elvitték.
De hátha...
És kifelé a főúton mit látok, hát a rohadék éppen robogózik vígan, fején az én bukósisakom ( benne volt a sisaktartóba )
megelőzöm, integetek, dudálok, ... ő csak megy, majd lehajt az útról be a susnyásba.
gondoltam, ha ide bemegy nem tudom követni.
hát nincs mese el kell ütnöm a saját motoromat. Jó nagyot esett :)
Persze még ő volt mérges, hogy nem vagyok normális ( ez mondjuk igaz ), meg hogy ő csak ki akarta próbálni.
Nem bántottam, mai napig nem értem miért. talán úgy megörültem hogy a motor megvan. meg aggódtam, hogy mindjárt ideérnek a furgonos haverjai. Azt nem tételeztem fel, hogy ez a hülye egyedül jött motort lopni. A kocsit lezártam, a motort hazatoltam. a kocsiért visszamentem ( kicsit aggódva ), de megtaláltam :)
hát ennyi a történet.
Elméletileg nem!

De én még sose vizslattam,kerékcsere után!Ha nagyon szorulna,akkor azt biztos érezni lehet!
Még nem!

És ezért szerfelett izgulok!
Jó estét (vagy jó reggelt) az uraknak! ;)
Egy kérdésem lenne! Meg volt a gumi csere és mikor vissza raktam a kerekeket nehezebben forog az első! Természetes jelenség ez ilyenkor? Olyan mikor a fékpofákat cseréltük, és nem kopott még össze! (ahhoz tudnám hasonlítani ezt!) Mentem vele azóta, igaz nem sokat talán 10 km-t, de...semmi! Feleslegesen rágom magam ezért?
Érdekes hirdetés. . .
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Jóóóéjjjt!
akkor GRAT hozzá, legközelebb jobban vigxázz mindegyikre (te, jogsi, moci)
na mentem pancsizni, Csőkutya
Mindkettőnknek!
Igy ünnepeltük meg h marad a jogsim!
neked, v neki?
Tudom, olyanvagyok mint egy kamionos qva, fetrengek egész nap, oszt még "fizetnek" is érte.....
Aztmeg kivel?
Ma gurultam a drágámmal 300 kilcsit.
Egyben van már,csak fényezni kell(ene). Jót tett neki is ez a kis mátrai kirucc!
Meg fetrengeni
Nézd a jó oldalát!
Más dolgozik a lóvéért. Neked meg csak várnod kell érte!
Juteszembe (hátulról teszembe ) mocid hogy áll?
Naja, 2kor kelés, 3ra mentem rakodni, 5re kikellett érjek vecsésre, 7:30ra végeztem Vecsésen onnantól tente Üllő sparba 18:35 ig....