Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv.ha a tied a fehér xx.akkor mi már találkoztunk is.tihanyban vasárnap.... és ahogy milka is mondta...isten hozott.
de az adatlapodat tényleg töltsd ki,hogy kapjunk valami képet rólad.persze a fényképekhez szintén befér néhány kép is....
tisztelet.
Ha gödör akkor mostmááá had segitsek be egy kicsit én is. . .
124387145019459048 feketepont bevésve a kapoloklistába!

Ja és gödör!
Helyes!

még egy kék masina!
Isten hozott a vakok,és gyengénlátok csapatában!

Viszont nálunk kikell tölteni az adatlapot!Köszike!
Ütközünk az tuti!
A tanácsot meg ne köszönd! Ez csak az én véleményem. . .(de őszinte!)
Jó estét mindenkinek!
Hmmm..és ha már váltottál, akkor mért nem motort vettél?
Yess! Titkon ezt reméltem! Bíztam a nagylelkűségedben!
Szeva Atix, bejelentkezem itt is : az iment beszeltunk K8ra valtas ugyeben. Koszi a tanacsokat. remelem nemsokara utkozunk egy gurulas alkalmaval is. Udv!
Ja és bocsi a b... kékért .... Nem akartam mindjárt az első hozzászólásommal mindjárt magamra haragítani az összes b...
kék tulajt (ha jól tudom Milka is ilyennel nyomja) !
A lényeg a szívben van nem a színben!
Most még a festés után egy kis gumacsere és indulhat a karcolósdi...
A gyári betonpuha bt57 nem egy sportosztály.... Pepróbálok egy kis dragonos kezelést, hátha nem firkál a bálna háta ha egy kis tüzet lapátolok a kazánra...
Helló, mindenki! Én vagyok az újfiú a fehér bálnával. Szóval olyan b...
kék volt, de festeni kellett és bepróbáltuk a gyöngyházfehéret... nekem tetszik!
Én most éppen sportmotor után ültem át és még kicsit bálnisztikusnak hat a kicsike. De a hangja... mint egy doxaóra...
Üdvözlök a fórum lakosságát és ígérem, hogy valamelyik találkozásnál meg fogok jelenni és személyesen bemutatkozni.
Már régóta olvasom a napi életet, de mint hivatalos XX tulaj csak most csatlakozom. Széles utat mindenkinek!
Akkor ha végzett vele Te kapod majd meg!
Jóóó?
Te ilyen rendes gyerek vagy Ati...odaadnád Zorrónak a csajodat? Hát...ez igazán csodás!
igen!

De miaz hogy már? Szóval te még bent tartottál volna!?
Ni nembaj!Találkozunk még!
Az ezek mellek helyett azt akartam irni hogy ennek vannak mellei!
Ezek a mellek! Ezt csak Neked! Meg mindenjót kivánok! Meg azt is ,hogy ez ugráljon rajtad reggelig!
Azok nem mellek Te!
Csak cicikék!
Igen így akarok meghalni, 4 mell között!
Te is kifogod nyírni magad...avval a két csajszival ott a galériádban...
Adjonisten
Már otthon?
joooooooooonapot mindenkinek!
Most mivan skacok, megyünk temetésre?
200 Km. Valaki?
Örülök neki!