Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja kézrátétellel...a tied beis horpadt...
platin-gold palladiumosnak nem iridiumosnak félrebeszélek.....
akkor majd én is jól belerakok simásat occsóééééééé!
oszt max cserélgetem telente.....
tavasszal meg pöccröff .........ééééés.......
GGGGGYYYYYIIIIIII
AAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa!
És még milyen képességei vannak
Multkor nekem palacsintát küldött fénypostán
Na az jól jött volna, amikor megszivatott és nem indult a kereskedőnél. Azután kiszedték a gyertyasort, gázlánggal kiégették, majd összeütötték a hézagot Lett is 0,4 az iridiumosnak a hézagja Akkor beindult még egy darabig, majd a vizsga után végleg feladták a gyertyák.........
Most, hogy kicserélgettem megint minden rendben
a kézrátételt megerősitem!
de a származást nálam nem sasoltad ki......(meg nem is tudtál róla,hogy létezik keresztúri kiadás is!persze szigorúan limitált példányszámban!)
Joooooooooooool!

iridiumost,csak 2000-töl gyártottak!de ezt már emlitettem neked!mivel a tiedis "sima" gyertyás!
ez titok!

de majd mindegyiket megismerem!Aprobb jelekböl!mondhatni szakmai ártalom!
Ja és kézrátétellel is gyogyitom öket!
halló........jóllátom,hogy ez nem is irridiumos?
Megprobálom nem elfelejteni!
Na taníts! honnan is tudod hogy Olasz?
Az is látszik, hogy a gyertyasort sem cserélték ki, meg az is, hogy féltek tőle mint a tűztől. Íme a gyertyasor:
Szép jó estét az Uraknak!
Digóktól. Két tulajdonosa volt kint, egy aki 1959-es és egy 1972-es figura. 32.000 Km volt a gépben. Annyira állapotban volt, hogy az ülés alatt ott volt az eredeti szerszámos készlet, valamint ott volt az eredeti zacskójában az üléshez csatolva a felhasználói kézikönyv (olasz és spanyol nyelvű)
Ezért indul mind pöccre hidegbe,melegbe!
Melyik melyik...ezeket Tanganyikában gyártják mind!
oksa.....
és ha esetleg gondolod..........és behozod a megnéznivalót.......
Nem!
Áááááááááááá látom,Olasz a drága!
Hmmmm...lehetne inkább Euróban?
Melyik országbol jött?
73450389450238945023894527
feketepontot bevéstem a kapoloklistába!
Nem előzmények nélküli a váltás, igaz a fokozatosság nem teljesen betartott......

Az árak: 650e volt a gép, gyertyasort kellett cserélnem, 16e. és a forgalomba helyezés regadó egyedi forgalomba helyezés stb. 130e.