Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kénytelen vok, mert h hazaér itthon nem mer megszolalni sem,
Háááát. . . . .
Ahogy elnézem esténként Ti is a fórumon élitek a házas életeteket. Ezzel rengeteg energiát megtakarithattok!
Csak emlegetni kellett.
Uram, megjött az urad
SZiaszok
Na nem is nagyon baj.
Úgyis első a barátok közt ,aztán indul a fórumozgatás.
Urad? Biztos motorozik mi?
Majd később indul be az élet
Szép estét!

Na mivan mindenki alszik ?
Szép jó estét!
Na!

Ma összeraktam a vasat!De mivel rámsötétedett,csak holnap lesznek képek!
Ezt már annyit beszéltük,nézz vissza!

Vagy ird be a keresöbe!
Háááááát.
Nekem is megfordult a buksimba , hogy rakok a hátizsákba 1 pár db kisméretü téglát. . . . .
Normális turatempó=230-250km/h=11 liter

160km/h nál nemtom, nem szokok ennyivel közlekedni csak városban. Ott meg sok a lámpa. No meg függ a motorodtól is. Átlag 8 liter ahogy az emberek mondják. Na de persze olyan is van akinek nem eszik csak 4,5 lityit.


Töltsd ki az adatlapod!
Bocsi, hogy csak Maistert szólítottam meg, mindenkinek nagyon szépen köszönöm. Judit
Maister!
Köszönöm szépen,azt hiszem ezt mindannyiunk nevében írhatom.
Judit
Szép jó reggel.
Ismét egy dolgos hétfőre ébredtünk.
Atix, voltam Én is kint, csaje mögöttem, és még úgy is odébrakott a szél. Undorító volt. Pedig nem vagyok egy nyápic csóka.
Nohát, de hamar...
Én is szeretlek!
Hülye!
Semmi különös. Ma széllovaskodtam a sztrádán 200kilcsit.
Nevetséges volt. Hiwtalak de ki voltál kapcsolva!
Ugy borogatta a kis sv-t a szél alattam mintha valami 28-as csepel lett vóna! Hazafele meg versenyeztem hatvantól pestig egy idiótaX5-össel. A végeredményt má nem is mondom . 204km/h amit kicsikartam belőle max. De majd holnap. . . . . . . . . az XX-el! Csak akadjon az utamba!
Sziasztok!Kellemes chatelést,és lenne egy kérdésem.A kérdésem xx fogyasztása menyi normális turatempoban?Autopálya max 160km/h nál város köszi!Tény jövöre veszek,csak ez tetcik nagyon.
HALI mizujs?
Csak az időzítés miatt jeleztem, hogy ha este az XXen történik valami, akkó az nem én voltam...
Atto még lehet történés!
Az XX még úgyse volt... Na de ugye emlékszel, hogy holnap is dolgozom?
Majd holnap történik!
A konyhaasztalon,a mosógépen,a hütőn, a számitógép asztalon, a korláton,az ágyban, és lehet még az XX-en is!