Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atix már megint rosszalkodsz, megmondalak Apunak!
Sziaszok!

Jövő hétre felvezényeltek pestre hajókiállításra, tervezte valaki, hogy kilátogat rá?

Pénteken leszek, Yamaha színekben :)
srácok boccs hogy egyáltalán bejelentkeztem ide.
És végképp, nem savazzuk a másikat!
Nem tom milye van, talán Bódis, de nekem azzal sincs bajom, szép a hangja!
Hozzáértő kollégákat kérdeznék.
Nincs a mocimon elakadásjelző /Busások miatt leírom, hogy nem robban le egy XX /, de szeretnék. Nagy meló azt megcsinálni? És mi kell hozzá? Mondjuk ha szerzek egy újjabb vasról kormánykapcsolót, az simán kompatibilis az enyémmel?
Előre is köszönöm a segítséget.
csak érdekli egy jobb kipuf. attól ami az övén van... vajon miért? de nem is érdekel.
Igen gondolom, köszönöm ha jóra gondolok!
Sziasztok.
Nyugalom kolléga, nem akart Ő megbántani, ne vedd enyire a szívedre a dolgot, csak lazán! És az összetartás abban is megnyilvánul, hogy nem útáljuk egymást egyböl, ha olyat mond ami nekünk nem tetszik! El kell viselni, hisz csak egy motoros!
Magunk közt legyen szólva, nem árulod drágán, de kis réteget érdekel egy ilyen cucc, sztem Próbáld ebay-en. Az Én RS-3-am 250 bolti pénz, nem ismerek olyat aki ezt kifizetné egy pár csőért, makulátlan meg minden, imádom, de Én se, soha! Inkább olcsóbbat, és a maradékból tankolok! Sok sikert az eladáshoz!
Széles utat!
tudodmit barátom! vegyél egy darab saválló lemezt tekerd össze meg szegecseld el a végét és rakd fel a brigádra az lesz a tuti. nem kell kiröhögni a másikat! engem sem érdekel te mit mennyire tartassz. azt hittem a mi motorosok jobban összetartunk....de ez hülyeség
ugye!
Kérekis fizetés emelést a fönökömtöl!
Te azt honnan tudnád?
Hát még tolatva . . . . . . .
uhh.
MINDEN ELISMERÉSEM A MANNALnem semmi ...
SzÉp estÉt mindenkinek!
Azok voltak ám a szép idők!
Asszonykán is volt gerincproti?
Jó estét mindenkinek!
Mindenkinek !
Egyébként szép jóóóóóóóóóó estét Mindenkinek!
Ilyen matricát lehet én is beszerzek!
Nekem még okom is van rá meg papirom!
Te csak hallgass farmeros!
És milyen jo,a motoros ruhátok!
Ez azért bunkoság!