Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,bocsi!
Elfelejtettem hogy egy erőgépről beszélünk...
szebb jövedelmet gabibácsi!
ha a csatornába lököd be,akkor számolhatsz vizdijjat is!
Stét Joeking!
Igen és viszem a negyven valahány gyerekemet is!
tisztelet.
Nincs a szart nincs!
Mit gondoltál?Majd ingyé lakol itt a kertembe?
Vigyázz!

Mit te mondassz pici száddal!
Egyébként nem!De én ilyet szeretnék!
Nem baj ott legalább nincs rezsi!
Ilyen elb@szott méret köll a dajewóra?
Gödör!
Folyton, folyvást, folyik!
Nem!

Nyári!De te neked tudnod kéne!Az uj alufelnieimre kéne a guma!
Nem!

a méreteket jolirtam!
/50-es téli?
Nem 195-65-15?
Te Libi!

Kéne nekem 4db guma!
Mégpedig:195/55/15 illetve 205/50/15 márka nemnagyon lényeg,viszont az ár igen!Ugyhogy finoman a nullákkal!
Én nemlakozom semmilyen szomszédos orstágban,de valamennyire kvartyogok Magyarul,viszont egy halom pénzt szeretnék keresni!Nem feltétlenül munkával!Söööööööööööt!
mondjuk annyi pénzt,amit ha gulába rakok, komoly távolságbol szabadszemmel látszik!
Kollégák!

Van valakinek olyan rokona,barátja aki (szomszédos) EU országban lakik (vagy él)és beszél magyarul is?
Ha esetleg pénzt is szeretne keresni,írjon egy E-mailt!
Az adatlapomon ott a cím!
sziasztok!

Valaki hozzáértőnek kérném a segitségét! Tavaly tavasszal kiütöttek alólam egy 05 M800-at. A motor tk-s lett.
Azóta a váz már nincs meg belőle, de a blokk igen. És csak 5ezer kilcsi van benne + a papirjai is rendben. Mit lehet kezdeni vele?
Ha veszek 1 vázat le tudom papiroztatni?
Előre is köszi!
Tisztelt Sport Motor!Kedves Motoros Társaim!
Szerveztünk már néhány sikeres összejövetelt,amit talán még idén is,mint jeleztétek,kérdeztétek elvártok már a Mister Pár-tól!
Ím,e a statisztika után megszületett terv!
2009.02.21.RETRO BULI!
Nem szeretnénk idén ismét farsangot csinálni,hiszen hogyan is múlhatnánk felül a tavalyi rengeteg csodás,fantasztikus jelmez variációkat!
Mellette figyelembe véve a gazdasági helyzetet,ami elég ........
Arra gondoltunk,hogy az idei farsang helyett RETRO BULI lesz!
Ez azt takarná,hogy olcsosítanánk az összejövetel/fő árát ami ilyenkor adódik a helyszínbérlet,+költség,és étel-ital árából.
Keresünk egy helyszínt,és sima Retró zsíros-vajas-lekvároskenyér+amit még szeretnétek/normális keretek közt/
Ezen a BULIN lenne Kihirdetve a Valentin Napi Pályázat nyertesei névsora,és itt díjaznánk az első 3 helyezettet is,és remélem,hogy megtudom nyerni a Sport Motort is ismét,hogy beszálljon valami csekélységgel,úgy,mint 2007 év vége elött éve,ahol halálosan ledöbbentünk a gálánságuktól,és még azóta is csak jóérzés fog el,ha visszaemlékszem ezekre a pillanatokra,hogy HÉVÍZ A BULI!
Linkelés,és jelentkezés,csak a Hayabusa topikban,hogy senki se maradjon ki!
Tervezett résztvevők:
1-Mr.+Mr-né
2- Fiveurbán és a negyven.....
3- Menyus+Gabyca
4- Herci & Andi
5-Milka+Milkáné+Kismilka
6-Biri+Biriné
7-?
2év alatt igymár 9 napot pihent a kicsikém!
Igen de mivel ,hogy 51 órája szoliban vagyok igy már remeg kezem-lábam!
Mintha először csinálnám!
Ez mitöl nagyszám?

hisz neked mindennap motoros idövan?!
Szia!

Van tartom,,nonfargo,,delutanra utana nezek.
udv,