Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali !
Ahogy Mara mondaná ,kapjál fel msnre,mert több féle méretben is van és a többi és majd ott megbeszéljük a részleteket.
Ha ma is de holnap tuti vagy számom is adatlapon.
Joci! Megnyugtatlak, sosem tennék ilyet (gyengébbel nem kezdek )
Talán meg kéne gondolnom!Anyukám nem örülne,ha rossz társaságba kerülnék!Hétvégén,ha megyünk valahova
ez is kiderül,de nekem még több mindentől függ.Csókolom.
Milka Bá igaz amit mondasz.Beszéltem szerelővel-mert az enyém is csörög-ugyan ezt mondta!6 ezer fölé ne engedjem,ne várjak vele!
Na jó estét!Ezt már csak holnap olvassátok ugye. Aki normális ilyenkor már alszik !Én nem
vagyok az!?Most értem vissza a gép elé.Köszi mindenkinek a biztatást remélem másokra is sikerül pozitív
benyomást tennem! Ági(drága tündér) ha szerzel fűzőt, nálam tényleg kiérdemled a Tündér jelzőt !
jólvan.
ha senki nem áll velem szóba.....
jóéjt mindenkinek.
tisztelet.
mielőtt nekemesnél közlöm,hogy eszemben sincs versenyezni veled.
tisztában vagyok vele,hogy mik az erőviszonyok.
csak cukkollak.
persze tudjuk,hogy a busások kemények,de ettől lesz értékes a trófeád.
milyen 120 lóról beszélsz?
illetve.....izé.....
szóval nem akarlak megbántani Gabi bácsi,de ha csak tényleg 120,akkor is fennáll a veszélye,hogy nem lesz egyszerű dolgog ha le akarsz tolni.
Féljélis!

fojton-fojvást-fojik!
persze "k" modban!

De euzt a modot csak akkor használljuk,ha Busásokkal motorozunk!
Félelmetes
Jocikirály! Ha nincs fojtva akkor 120 lóerő?
Na akkor semmi vész!

Megy a masina,mint a gözmozdony!Pontosabbabn mint egy XX!Jobb hasonlatom nincs,mivel az XX a leggyorsabb,legszebb,legjobb,leg leg!
És énse!

Tehát már ketten nemfélünk!
bocsesz.
már vaygok,csak intéznivalóm akadt.
sszóval....beszéltem az eredeti tulajjal.ő maga alakitotta át.majd a pacitöbblet letette a betonra.....megijedt,és ezért adta el.hát ennyi.
Sajnos én nem tudom, mert félek a veréstől!
Te meg azt verd amire én gondolok....
Akkor verd az orrod ahova én gondolom!
Nem!
Pityusz! Nem félsz a veréstől?
No azért kisasszony!
Szivesen!

neked bármikor!