Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fontos!
Megszületett!


Mivelé tavaly késön kezdtük el szervezni a szilvesztert(decemberben),igy nem volt lehetöségünk rendesen választani!Ezért idén ugy gondoltam,már most elkezdem szervezni a dolgot!
Egy rövid leirás a tervezetröl!
Helyszin:Balatonmáriafürdö Budapestöl kb.165 kilométer.
A miénk lenne az egész kastélyszállo!55-fö befogadására képes!Három nap,két éjszaka,reggeli vacsora(félpanzio).A szilveszter napján hidegtálak lesznek kirakva,és akkor folyamatosan lehet étkezni! Éjfélkor virsli!
A korlátlan italfogyasztás:3.500Ft/fö lenne.Én ezt sokallom,ugyhogy inkább vigyük magunk.Mindenki visz amit szivesen inna!
Na és most kapaszkodjatok meg,mindezt 18.000ft/fö árárét!
És ebben minden benne van(szállás,ellátás,minden)!Kéthétmulva kell lemennem megnézni a helyszont,és ledumálni az ételeket(milyen menü legyen).
Addigra jolenne ha mindenki eldöntené,hogy érdemben tudjak(hány fö) beszélni a tulajjal!
Utazás egyénileg lessz!Szerintem ilyen rövid távon jobban jövünk ki!
Ha valakinek kérdése van,hivjon bátran!
Viszont felakarom mérni,mekkora az érdeklödés!
Tehát tessék jelezni!
1)Milka+Milkáné+Kismilka
2)Fiveurban+5 fő
3)Feket663+asszonypajtás
4)Menyus+Gabyca
5)Maist

ear+Niki
6)Jana+emese


Eddig 17fö
Fontos!
Megszületett!


Mivelé tavaly késön kezdtük el szervezni a szilvesztert(decemberben),igy nem volt lehetöségünk rendesen választani!Ezért idén ugy gondoltam,már most elkezdem szervezni a dolgot!
Egy rövid leirás a tervezetröl!
Helyszin:Balatonmáriafürdö Budapestöl kb.165 kilométer.
A miénk lenne az egész kastélyszállo!55-fö befogadására képes!Három nap,két éjszaka,reggeli vacsora(félpanzio).A szilveszter napján ezt kibövittik ,azaz bövitett vacsora,és éjfélkor virsli!
Na és most kapaszkodjatok meg,mindezt 18.000ft/fö árárét!
És ebben minden benne van(szállás,ellátás,minden)!Kéthétmulva kell lemennem megnézni a helyszont,és ledumálni az ételeket(milyen menü legyen),italokat.
Addigra jolenne ha mindenki eldöntené,hogy érdemben tudjak(hány fö) beszélni a tulajjal!
Utazás egyénileg lessz!Szerintem ilyen rövid távon jobban jövünk ki!
Ha valakinek kérdése van,hivjon bátran!
Viszont felakarom mérni,mekkora az érdeklödés!
Tehát tessék jelezni!
1)Milka+Milkáné+Kismilka
2)Fiveurban+5 fő
3)Feket663+asszonypajtás
4)Menyus+Gabyca
5)Maist
ear+Niki
6)Jana+emese


Eddig 17fö
Oksa!

Ha joidö lessz,valamelyik hétvégén!
Joe reggelt szíp émberek!
Csokibácsi a szilveszter sajna nem fog mükszeni, majd gyüvőre!
Gurulgatásosságos izzé mikó lösz?
Nem vasalonak?
Nem alszok4

Maistear barátomék vannak itt!
mostantóóóóól.......
Oké zsoké.Azért egy várható érkezési időről majd tájékoztass, hogy előre megtervezhessem esetleges ablakon való kimenekülésem pontos kivitelezését !
oké....mindenesetre ne nyiss ajtót,és ne állj az ablakhoz közel.

könyörgöm csak mérsékelten tessék írogtani,mer szétröhögöm magam !
oké.mostmár levelezhetünk. a szöszi berakta a kocsiba a nyilpuskát és miután kikereste a cimed,elment.
Az már az átvételi elismervénykor jelenlévő résztvevő problémája legyen !Én majd utólag megkapom valahogy !
nekem ahhoz semmi közöm !
Na igen kicsit nehezített így a dolog,de miden megoldható !
ezzel csak az a baj,hogy átvvételkor minden résztvevőnek egy háromszögletű lyuk keletkezik a homlokán,amibe pont passzol egy vasaló hegye.....
A franbca fejletlen még ez a telekommunikációs csatorna hazánkban !
Komolyan monodm tiszta bölcs emberekkel vagyok körülvéve !
Köszönöm a megtiszteltesét hogy eme bölcseleti társaság klubtasgátát elnyeretm !
Ui:Köszönöm a megtiszteltetést !
Ági nekem is van, de postán keresztül nem műkszik
vagy fájós lábbal......
Aztaaa Neked olyan is van?Küldhetnél nekem postán !
sokkal jobb mintha sirva irnál.......
Ne is figyeljetek rám össze vissza beszélek itt marhaságokat !És közben vigyorgok mint a tök !
nálunk a boldogsághormont,testosteronnak hivják.
Hát nem?! Így is úgy is boldogság hormon és az a lényeg !
Nem baj,majd megoldom .De hogy azt még ne kérdezd .Csak ma csak Neked akcióval minden megoldható !