Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan!

10-12 ezret megyünk vele!Ráadásul én szinte mindig kétszemélyel(igy adván esélyt a Busásoknak,hogy tartani tudják a tempot)!De a gumi,illetve lánc élettartama,mnagyon függ a csuklodtol!Énis megtudnám etetni a gumát 6-ezer alattis!Mint már emlitettem,én szinte mindig hatodikban elözök,gyorsittok ki!Van ismerösöm aki Contival 15.000-reket megy el!
Beszotam, beszotam, beszartam
Na hát 10 meg 8 =18
oké....beszólogatósoknak külön sütit viszek.
Utál az mindent ami a motorozzással összefügg!
Én senkinekse ajánlom!Tavaly azzal feküdtem meg a pályán!
Gyorsan?! Nekem az előző contim köbö 8 ezret bírt, nincs pontos adat de most felírtam mikor lett felrakva. Pedig a Milkáék 10-et mennek vele!


Nembaj Herci!

etyszer elalszik basszam...!
T képp még mintázatra oké a gummám, de Metzeler Roadtech Z 6 van rajta, ugy csuszik mint az állat, egy párszor már majdnem eldobtam a vasat, és jobb mielöbb kicserélni, ami rajta van azt megpróbálom eladni 3 e van benne kb
Pont arra gondoltam hogy viszek egy kis cseresznye páleszt! Bóti de jó, hétvégén tesztelve vót!
ne akard,hogy én is idézetekbe bonyolódjak....
de majd lepálinkázzuk...
nekem is metz van elöl hátul.
két hibája van....gyorsan fogy...és utálja a vizet.
Idézem Milkát: hülye!
vagy az andi miatt nem tudtál koncentrálni....
mert biztos előtte a tóninál voltál....
Nekem joe, bevált! Árban és szolgáltatásban verhetetlen! Előtte metzeller volt, na az arra ment amerre csak akart!
Áhhhhhhhhhh!

Inkább lecsozzál! Ha gondvan vele,mondtan hozd át!
Azé nekem nagy gödör kell, mire kiásnád úgyis elfáradnál, tehát nem érdemes
nekem pedig lekellett.
de nem gáz ha nem kevered ösze a scöveket...
Neked is ilyen van rajta, nem csuszkál, megvagy vele elégedve?
Elrejtelek én téged!

Ha rosszul viselkedsz!Elsatlak a ketvégében!Oda ahol a Busások vannak elhantolva!
Conti Road-Attac!
Tankot nemkell levenni!

ergo kikötni se!Hátul csavar kiugrik,és feltámaszt!elöl felfelé elforgathato annyira,hogy ekelljen levenni a tankot,csak hátul megemelni!
Ennél barátibbat én nem találtam! (legálisan)
Hát persze, téged elrejtünk a "kertbe", oszt mi bémegyünk enni inni stb...