Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy majd akkor visszatérünk rá
Viminek is kellene mert ajánlottam neki az Angelt
Egyébként talán 2 teszten nem végzett az első 3-ban!
Nekem v jhónapban vagy májusban lenne aktuális
arra lesz szerinted?
Van ST!
Még pont egy garnitúra!Két napja kaptam meg a listát,mert érdeklődtek gumik miatt!
Nézegettem a Pirelli Angel ST gumiról írtakat!
Találtam olyant hogy Angel STE az mit jelent, miben különbözik?
Illetve olvastam, hogy Angel ST nincsen már csak a GT!
A forrásodnál melyik van?
Még szerencse hogy nem volt nagy az a szénakazal!
Köszönöm Tesó!
Az első szénakazal nem dől rám,ekkora fiam van!
Természetesen amúgy mellékesen gratulálok!
Köszike!
Köszönöm szépen
Üdv Mindenkinek, érdeklődnék, hogy cserélt-e valaki kutyacsontot a gépben? Egy haveromnak kéne megoldanom, hogy alacsonyabb legyen (165cm és nem sovány ) az XX-e és hátha már valaki gyártatott le másik kutyacsontot és tudná, hogy kb. mekkorát kéne csináltatnom? Esetleg ha valakinek van eladó az is érdekelné a havert.
Isten éltessen!
Gratulálok!
Ma hivatalosan is tagja lettem a 40-es klubnak!
Van 70/6321-829
Van sztender kapcsolom ha kell. 70/6321-829
Nem gond ha lent marad!
XX-nél simán gond nélkül felcsapódik!
Szia!

Nem akarja kiiktatni, mert egy éve van meg neki, és már kétszer lent hagyta volna a sztendert. Biztonsági okokból. De láttam elég sok motor típuson van ugyan olyan mint ami neki kell. De visszanéztem kicsit a fórumot és látok aki bont XX-et.
Szerintem kuka!
De ha ki iktatod a kapcsolót,(össze kötöd a két vezetéket)akkor semmi gond hajrá tovább!
De lehet segít,ha leszeditek,jól átmossátok valami tisztító löttybe(mondjuk brigeciol),utána kiszárít,és WD-40!
Üdvözlet minden XX tulajnak!

Kollégám nevében szeretnék kérdezni, tanácsot kérni. Van egy 1100XX motorja. Annak a lábtartó (oldalsztender) kapcsoló ami rakoncátlankodik neki. Bemérték, és egyszerűen a mechanika mozgatásánál, hol volt, hol nem volt jel. Szóval ott ment tönkre valami, vagy koszolódott el. Ezt lehet házilag javítani, vagy kuka. Ha kuka akkor hol lehet beszerezni, illetve az ára körülbelül mennyi lehet?

Remélem nem zavartam.

Széles utat!

Zsolt
Szia!
Fejidomod nincs véletlenül? Nekem egy nem túl jól sikerült utángyártott darab van fenn. Köszi.
Van hozzá mindenem, de azért az évjárat nem mellékes...
70/6321-829
Meg szexin is mutatnek rajta a mackos tesste,100 kilommal
Tőlem! Mondjuk a piroskádhoz pont menne ez a szép kis kulcstartó! Még színben is harmonizálna!
DIGITÁLIS