Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg kéne próbálnom de pesten vagyok mi pénz volna ?
Közben megmértem a mélységet, nyilván középen jobban kopik ott kb. 1,5-1,6 mm kifelé pedig 4-5 mm.
Arra gondolok, amivel még el lehet "pötyögni", mert jövőre így is úgy is csere lesz, mert müszakis lesz a moci. De, ha nem biztonságos akkor előre hozom.
Az előírt minimum 1,6 mm, a valóság időnként ennek tört része. (Ahogy Milka is írta) Biztonsági szempontok miatt száraz úton nincs jelentősége, hiszen a 0 is kiválóan tapad. Vizes úton már problémásabb. A gumi alatti vászon ellenben egyáltalán nem tapad. 2 mm alatt már nem mennék hosszabb túrára.
Amit elő írnak,vagy amivel még szoktunk(tak)menni?
Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy mennyi a minimum bordamélység a gumiknál?

Előre is köszi!
Ottleszek!
Nem butaság. Egyszer engem ez a kinai méret csúnyán megtréfált... csak gyárit!
Köszönöm! Trükkösek a szimmering gyártók, mert a 47mm-es valójában 47.2 mm. Ezért áll stabilan. Megmértem.Butaság lett volna 5x annyiért rendelni a HONDA-tól.
Lemez sztornó!
Ha van elfekvőbe 100X120-as 2mm-alulmezed,vagy 1mm-vas lemezed,azt beszámítom az árba!
GIVI túrapleximet eladnám 10eFt-ért, ha esetleg érdekel.
Eladó Prexport 2 részes ruha! Hazudok ha azt mondom apósom 3x felvette új kora óta! Kimosni hülyeség lenne,mert eltűnne a gyári "szaga".
Ha méretet kellene írni, azt mondanám: 180cm ig és 90 kg-ig simán jó!
Akit érdekel csörögjön, és az árat együtt kitaláljuk!
06 30 635 9305
Jó a 9-óra!
Reggel várlak!
Reggel? 9 körül mondjuk. Ha jo. Ha nem akkor csak este tudok!
Oké,tied!
Mikor jönnél érte?
Add ide 22.170-ért, és adok 840 ft borravalót. Úgy már bö en jobb vagy! ;)
23-as ajánlatom már van!
De legyen!
Sokat agyaltam, számolgattam, osztottam-szoroztam... Pont ezaz az összeg amit ki tudok gazdálkodni a költségvetésből. Természetesen igy is kerekitettem. (Felfelé )
No?
Áll az alku?
22.170
Ez hogy jött ki?
22.170 És 16,5 órán belúl elszállitom.
Túra plexit keresek a B.B.-hez ...
23