Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az iridiumost 51200 - nál
Ezt 24, az irridiumosat 48 ezrenként kell cserélni.
24000 km-enként
Ma a honda szervízbe is ezt ajánlották NGK CR9EHVX-9
Lenne egy nagy kérdésem

Nappali menetfény (DRL) motoron.
Tudásom szerint menet közben kötelező motoron a tompított világítást használni, viszont a nappali menetfénynek ebben az állásban nem szabadna működnie.
Most akkor mi van ?
Motoron állandóan működhet, vagy ...
... de szép
Ezt ma lőttem!
Persze hogy nem kell!
De ajánlott annak,aki nem szeretné szétrobbantani 18-ezrenként a vasat!
Sok karbis XX-ről tudok,akik irídiumos gyertyával járnak!
Amennyivel drágább,annyival többet is fut el!
Nekem volt olyan szezonom amikor 32-ezret mentem a vassal!
Szezon közepén meg borítsa szét akinek két anyja van,no meg ideje!
Illetve tévedtem, van belevaló iridiumos, csak más a típusszáma az injektoroshoz képest. Mindenesetre mostanáig az összes motorszerelő, akivel találkoztam, azt mondta, hogy karburátoros motorba nem kell iridiumos gyertyát rakni. Szerintem van benne igazság, pl. ha nem jó a karburátor keverékképzése, és "beköpi" - az iridiumos gyertya nem igazán szereti a "hagyományos" gyertyáknál alkalmazható mechanikus tisztítást.
Karbis XX-be nem kell iridiumosat rakni. Az NGK katalógus sem írja hozzá, csak az injektoroshoz!
Hogy mit érdemes az pénztárca,és szabadidő függő!
Én az irídiumost ajánlanám!Igaz drágább mint a "sima"de csak 50.000-ként kell cserélni (simán elmegy vele 60-ezret is)!
NGK CR9EHVX-9 , vagy iridiumost.
Szia,
Köszönöm megnéztem bár sokkal okosabb nem lettem de egyenlőre dobom a témát. Esetleg ha még annyiban segítenél milyen gyertyát érdemes egy 98-as karbisba rakni azt megköszönöm!
Attis
Egyébként meg ha van zseton a zsebben, majdnem mindenfelé jól tudom érezni magamat

Bordó / piros meg teljesen rendben van Valamikor tavaly, vagy azt megelőző évben láttam használtautón egy németből behozott gyönyörű karburátoros bordó madarat, gyári állapotban, nem sok Km-rel Nagyon sokáig gyönyörködtem benne Színe olyan volt, mint a prospektusban.
Jajj, hát most így hirtelen nem is tudom, de majd hamarosan kitalálom
Én szeretek itt élni, még ha kigúnyolnak egyesek a motor színe miatt

Csak a vezetés ne olyan legyen amilyen és kétkezi munkából is meg lehessen élni TISZTESSÉGESEN.
Korzika vagy Szardínia?
Persze, mindig ott a legjobb, ahol pont nem vagy éppen Én egy Spanyolországgal is kiegyeznék ám
Olaszország csábító, de az üza és megélhetési árak
Hollandia sokkal szimpatikusabb, de ott az időjárás
Mostanában szeretnék elkezdeni olaszul tanulni - hátha szükségem lesz rá valamikor a meglévő angol / orosz / ukrán nyelvtudásom mellett Persze a nyelvtanulás fő okáról leginkább Boborján tud mesélni
Dél olaszba Én is élnék
Sokszor hívnak, de hát ...
Nem akarom itt is elkezdeni, de tényleg értetlenek. Motornál is van különbség gumi és gumi között.
Ha veszek másik motort arra már én is teszek ilyen DRL fényt.