Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ohh, már este van? Erre felé még oly világos
Jó estét!
Kevésbé szeles napot Mindenkinek
Jó napot Mindenkinek!
Ámen!
Hy!
Nem tudtam,hogy az a pici ember (Maister) is ismeri!Lesznek a szigeten,ha tetszett megnézhetjük,persze előbb is össze futhatunk!
A refrén:I'm never gonna work another day in my life
The Gods told me to relax!
Én soha többet, egy napot se dolgozok az életben
Az Istenek mondták lazítsak!
Biztos egy 6. érzéke lehet. Olyan mint Superman nek. Végülis az XX segit a sebességben.
Hát ki mondta, hogy eltűnt!? Amikor szükség van RÁ, akkor itt van!
És persze Atix. Neki mindig van minden.
Van tankom,számom az adatlapon,hivj!
Köszi a segítséget .
Ja, meg egy ismerősöm jár ki belgába motorszerelő és ha rendelsz tőle egy tankot akkor tuti tud hozzni és elég olcsón.
Ha kell a telszáma akkor szólj.
Pár hete itt volt:

Remélem még van nekik
de Atixal nem sokat tévedtetek, annyit megy, hogy azt mondta nekem,
néha még ő is el szégyeli magát.....
1 hátsó gumi 2 hét....
mindegy megyek melozni....
HA MÉG AZ LENNE!
nyakik munkában!
Ja hogy csak tankra...azt hittem XX-re.... na mind1...
Részvétem!
helló mindenki


Segítséget kérek . Egy kollégámnak tankra lenne szüksége egy 2004 es xx-re . Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném .


Előre is köszi .
NAPOT
Neked csak egy szerelmed van, aki arra vár, hogy kimehessen a kórházból, és találkozzon veled. Hiányzol!

menj már idő, menj már idő
Szebb napot! Remélem azért hamarosan megváltozik az időjárás.
naésperszetermészetesen...
SZÉP NAPOT MINDENKINEK!
köszi tesó!
de ezzel maister lacinál is szereztél néhány jó pontot!(tudod!az a kiscsávó aki annyira szerény hogy annyira összehuzza magát a tömegben hogy észre sem veszed!)feltéve hogy a háta nem takarja el a horizontot!
amúgy figyeltem a refrént....csak mivel nem beszélek yenki-ül ezért megosztottam a figyelmem a bikinis lányokkal....remélem nem baj!?
Huh.... Most látom csak hogy nagy a baj!
A motorozás igazi veszélyei otthon várják az embert.
Na de tudom ám hogy csak viccelsz ezzel a vesés dologgal. Ha levered, akkor már valamire való donornak sem leszek jó.
Amúgy meg gyúrjá vazze! Mert hamarosan kijön a kórházból a másik szerelmem és tele lesz energiával.... és ha ő morcos, akkor bizony kell hogy meg tudj birkózni vele.
Ezzel álmodok: Nyammm nyammmm