Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja meg elrettentő példa nagymotorral kezdő motorosra épp annyi van mint ellenpélda Nekem legalábbis van pár ismerősöm aki nem 400-al kezdett hanem 500-650-el és érdekes mind él és virul és sosem bukott
Igazad van . Nem másokból kell kiindulni, hogy ez elesett az elesett, lehet észér volt azért perecelt, aki kezdő motorosként kísérti a sorsot az persze, hogy bukik , aki meg ésszel áll hozzá és nem keveri össze a nagyi régi citromfacsarójával a gázkart a jogsi kézhezvétele után az problémamentesen meg tud tanulni motorozni.
Én mondjuk azért ajánlom neked a 400-at inkább mint a 250-et, mert erőben nincs olyan egetverő különbség a kettő között, viszont a 400-as plussz nyomatéka sosem árt ha szeretnél majd túrázgatni kényelmesen. Egy osztrák túrán még a 400-as is sokszor harmatgyengének bizonyul egy-egy jókora dőlésszögű emelkedőn felfele, pedig enyém 2 hengeres, hát még milyen lenne egy sor4 250-el , előzésekről nem is beszélve.
nyitva lehet itt valami ahol lehet szted cigit venni.....?tegnap elfogyott az a két doboz...:D
Én sem sokkal többet....
Őőőő.
naaa... Egy hölgyel Gyurikám....
Ne bántsad, Kavarinyát, majd eldönti, mivel fexik meg.
Bár reméljük arra azért nem kerül sor!
Marcsika!
Te meg ne veszekedj búgósalival!
NE VITATKOZZATOK NA!
Nemám besértődni egyik sem, mert közétek lövetek!
Amúgy meg nem is ittam annyira nagyon sokat......
Jahjah össz-vissz aludtam 3 órát.....
Szia Dettyke.
Szerintem tolódik 1-2 héttel a dolog, mert a Jimmynek sem jó, + nekem is összejött 1 kis dolog.
Felébredtél Te kis piaegér?
Mizu,eladó a busa?
Rockerina,ha gondolod holnap du mehetünk egyet megint...persze csak ha jó idő lesz!
Aztán Mekirina nem megsértődni .
Nekem 8... De akkor ne sírjatok, hogy nem érek mindig rá .
A Péntek biztos, hogy felejtős, mivel Szombaton is dolgozom .
Vegyél vissza kicsilány!
Elhiheted, hogy nekem teljesen mindegy, mivel töröd össze magad... Ha ez vígasztal, az epéd is zöld lesz, amikor viszontlátod.
Élvezd a mekis krumplid, az jót tesz a seggnek...
sya mi lesz akk ma?
Szia Marcsika!
Ne tessék máá idegeskedni, nyugodtság van, és szurkolok hogy meglegyen a vkawád!
A temetést meg szóbahozod, a pópódba rúgatok a Sanyesszal!
Jók legyetek, jó mulatást ott vidííken!
Helló! itt ülök a debreceni mekibe!nem az volt a lényeg basszátok meg hogy mindegyik ugyanolyan ezt képletessen értettem de mind1 haggyuk sztem is hülye vagyok azt kész !leszarom ki mit mond nekem kawám lesz az tuutttkkóóó ha meghalok meg majd a zőld rózsát kérek!ennnyi!CSók a családnak majd érkezzünk!
Amugy drága gyurika mi élvezzük egymást nem érezzük de tudom h neked ez ritka!
Mert a jövő héten megint valami kamu ballagásra mész?
Csá.
Na sokat aludtam mi?
Bolháskuka... A Jimmbó bácsinak sem jó a ma este, ő is szeretné áttenni egy jövő, vagy jövő hét utáni PÉNTEKRE a dolgot.
Ha már eddig kibírtuk, ezen az 1-2 héten már semmi sem múlik.
Később belesek, csak dolog van a hasziendán....
Naszóval...
Skacok!
Aki a gyűjtésben részt vesz, ma várom a cuccokat itt Győrben a Pátzay Pál utcában!
Aki nem tudja hogyan idehozni, annak mindenképpen szólok, hogy telefonáljon, hogy hova kell menni érte és mekkora mennyiség!
Mert akkor úgy szervezzük a kocsit holnapra!
Köszi
Mocilaci 06-30-318-1860
Nekem jobb lenne a ma este .
A nagyobb boltok (mint Spar, Teccso...), szerintem nyitva vannak... Szentivánról jövet meg esik útba ilyen...
Találjátok ki...
Na megyek készülünk cserókba .
könnyen meglehet,csorna körüli az új tulaja
Bogyóka a táncos a színpadon .
tegnap láttam csornán egy nsr-t,kisértetiesen hasonlitott a tiédre...
Hááá dehogynem! Van mindenféle. Van durva,egész finom,és extra mega durva. Attól függ melyiket használom,hogy a sanyi hogyan hegeszt!
néha hasznos lenne mikor a 16. órában a 2. korongot kell már cserélni
tényleg te nem tudsz korongokat?elvégre te is ezt használod nap mint nap.arra lehet szebben karcolna a műszer