Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csákányos!
Regisztráltál már csajszika?
sziasztok! nem tudom, hogy mocilaciék szerveznek-e valamit a hétvégére,ha igen akk irjátok meg léci, hogy mit; ha meg nem akk lenne kedve valakinek/valakiknek motorozni valamerre hétvégén persze csak ha jó idő lesz
ha a rendőrök átengednek az m1es lehajtónál(ami felénk jön út) akkor nyugodtan gyere.a 81esen még teljes útzár van,de gondolom úgyis győrből jönnél.
Most már megállt itt is.
szakad az eső? itt nyúlon semmi nyoma rossz időnek
Ha még nem indultál neki,akkor nyugodtan maradj otthon,mert szakad az eső!
gyere
nah most mivan azért mehetek a pmr-érT? mert lassan mennék
köszi!
Neki vágok pestnek! pályázni akarok! köszi!
Szia.
Nem esik, egyenlőre úgy látszik, nem is fog az elkövetkező 1-2 órában
Szaisztok!

Győr felé esik az eső? vagy mik a kilátások?
Mindenképp érdekel, ha meglesz még egy darabig... Először vigyék el a kismotorom.
Aztán kicsit helyrerázom magam anyagilag... ősz előtt semmiképp sem esedékes szerintem...
Bár azt írtad, nem árulja az ismerősöd, csak áll a sufniban... Ha esetleg nem adja el addig, akkor szóba jöhet 1 verzióként .
Addig meg próbálok minél többet kipróbálni .
úgy jutottam haza mintha a berlini falon akarnék átmenni az ndk-ba.
pályalehajtónál 3 rendőr beállt keresztbe,fegyvert rámfogva mint szökött rab lennék,majd akadálypálya és rendőri felvezetés,a falu közepén ismét egy 'határ',kikérdezés,átvizsgálás stb majd nekem szegezett fegyverrel megengedték hogy menjek 200 lépést előre,persze a végére még odajöttek hogy én mit akarok itt...
mondom robbantani b*zmeg...
na de nem is ez a lényeg hanem hogy itt nem is volt eső
vagy csak sötét van éjfélkor
Nem tudom,mert senkinek nincs a környezetembe azóta sem.
Az a DRZ amit én mondtam neked,nem érdekel? Az garantáltan hibátlan!
Régebbiekről én is hallottam vmi hasonlót, de gondolom kijavították a hibákat...
HA jól hallottam,valami elektromos vagy villamossági baja mindegyiknek van. Volt egy srác aki 450-essel versenyzett,de majdnem minden versenyen ki kellett neki állni,valami probléma miatt.
Látszik hogy nem sokat jártál erdőbe! Fogadjunk hogy ha reggel 9-kor eljössz velem,délben már nem fogad tudni berúgni a motorodat.
Srácok!
Bárkinek bármilyen használható eszköze (tv-mikro-teafőző-vízforraló-tűzhely-mosógép-tűzhely-ruha-tiszt

ítószerek-vetőmag-gyümölcsfa-bútor-lakásfelszerelés-bármi egyéb) van, gyűjtse össze vasárnapig és hétfőn átadjuk délelőtt a Bőnyi árvízkárosultaknak!
Aki nekünk akarja adni a cuccot, az hívjon!
Mocilaci 06-30-318-1860
bent van a telefonomban
Nincs valakinek elfekvőben egy 2gigás mikro SD-je?
az éjjeli műszak meg ugye már jóideje szabin van
Megyek inkább utántöltök .

Lassan ideér Santso is .
ittá volna az üvegből
Kifogyott a bögrém .
listen up rudeboi everytin irie whayaso lickylicky ya wangagot fifiman