Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hehe...
Látom zajlik az élet!
"szopd ki a gecimet" - csak h egy klasszikustól idézzek .már mikor láttam hátulról:szürke Audi 'figyelek rájuk' matricával.oszt miközben elmentem melletted benéztem oldalra.na Jimmy szereli a magnót v nemtom mivel szenvedtél.utána még le is dudál.meg is ijedtem uh hamar gyorsan elmenekültem előled .aszittem megint melózni mész.ilyenkor ki fogja köszörülni a cuccokat?megint haza kell majd vinned .korongokért mentél fel v gépért?
Dh:100%-ban igazad van!
Élek hát,bár a faszom kivolt a mai Pesti úttal.
Dehogy ismertél fel. Csak néztél először bután. Mondjuk nem mintha tudnál máshogy!
Mikor lesz lefestve a motorod? Így baszott randa!
Bontjuk a morált!
te is élsz még ?.fölismertelek egybű
Na mi a szitu csákány arcúak?
akkor ott a 10es.az se sokkal nehezebb és még jobban is néz ki .az h 174HP és 115Nm az már a kutyát nem érdekli
Ebben részben igazad van ,de én már láttam nem 1 kezdő motorost mikor bezsákolják akik ugyan ezt hitték magukról.Szerintem te még nem.
jó.gratulálok neked.és most ha megkérhetlek ne szólj bele olyanba amihez nem értesz.így is túl sok van az ilyenekből .akkor én is megkérdezném.ismered?várj.tudom a válasz.nem.akkor csitu van .nem beleszekálni akarjuk.azt akarjuk h életben maradjon és ne járjon úgy mint én...vagy szarabbul
Nem, csak itt fórumról kicsit, de nem ez a lényeg. Nem kellene túlmisztifikálni a motorozást, felnőtt értelmes nő miért ne tudna elbánni egy 400-assal? Nem kellene elvenni a kedvét előre azzal, hogy egyből felfestitek az ördögöt a falra, meg lebecsülni sem, had válasszon olyan motort amilyet szeretne, ne pedig olyat amibe beleszekálják.
azért köszi h igy aggodsz értem!
Nekem mindegy 1 bolonddal több vagy kevesebb.Csak emlékeztetőül a dh sem fogadott szót.Azért okozzon sok örömet.
ennyi...
vagy majd a helyszínelőbácsik
kurvamind1 .aki más hibájából nem tud tanulni....majd tanul a sajátjából...ha tud
nem is kell összekaparnod majd összeszdem magam vagy a drága tűzoltóim
Tudom ,de azért próbálkoztam.
köszi a tanácsot!örülök h te is így látod!sztem sincs nagy különbség a régi 250es meg 400asok közt mint súly mint kinézetileg!nekem nagyon tetszenek a 400asok és azt miután megtanultam motorozni se fogok megunni!
Mekkora zsenik írogatnak ide!Ismered egyáltalán a hölgyet?
én inkább meg se szólalok .szerintem te se tedd.úgy is felesleges
Te tudod te téged nemfoglak összekaparni mint dh-t. "Ezek a mai fiatalok azt hiszik mindenre képesek"
de jól ám nyugodtan vegyél 400-ast el bírsz vele simán, nekem is csak robogóm volt a kawa előtt különben is súlyban, ilyenformán irányításban nem sok különbség van egy 250-es meg egy 400-as között, az ereje meg a te kezedben van a gázkar által, nem robogó , hogy full gáz-null gáz üzemmódban közlekedik vele az ember, elején extra finoman kell bánni a gázzal ennyi ez egész, aztán nem lesz baj
dh nagyon tudja mi kell egy kawabuzi csajnak!szeriii dddhhh!