Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Téged is pofán baszlak!
akkor az én összes faszomat kaphatyod be és elaludhatol rajta mer én választottam a színet
Nem nem. A legtöbben úgy gondolták hogy a régi 1-es jobb.
ugye.oszt én vagyok a hülye h előremegyek a lámpánál .amúgy láttam igen hirtelen elrántottad h elengedj.de nem csodálkoztam mer akkor már tudtam h ez biztos te vagy .
Én nem azt mondtam hogy szarul festesz,hanem hogy okádás lett a színe.

Amúgy meg ahogy hallottam,mást úgysem nagyon lehet csinálni rajta,csak elaludni.

Ha nem lettél volna ilyen kis butus,kaptál volna matricát.De így megondolom,hogy megérdemled-e.
Dolgodra oszt mér pont arra?
ennyire szar az 1es ?szombat reggel 5kor kéne mennem Dorogra
Mert mindenki úgy gondolta ahogy te!
Te normálatlan vagy nem?
Nem,de elég nagy a forgalom minden szaros mellék úton. Elindultam Nyalkának Kisbér felé,azt gondolva hogy arra úgyse megy senki. Hát tévedtem.
Csak szedess ki az ülésből, vagy kapj fel egy 20 centis tűsarkút .
Asszem éppen SMS-t írtam. Én nem ismertelek meg,csak mondom rendes leszek és elengedem ezt a hülye motorost. Aztán mikor elmentél mellettem akkor láttam a feliratot a hátadon,onnan gondoltam hogy te vagy. Na meg persze közben vissza kellett nyelnem a hányást,ami feltört a motorod látványától!

Korongér mentem mert a sanyi annyit hegeszt,hogy elfogyott. A jövő héten meg bele kell húznom,mert igaz hogy rövid hét lesz,de a normát teljesíteni kell.
Te úgy is arra laksz szójjáámmáá neki mert úgy pofán baszlak!
ÁÁÁÁ nem tud mert ha kicsit beljebb csusszanik bokákól.
oszt szójjá a gomez_ apónak baszod.v akármi .akkó csináltass
Múltkor Gomez adott egyet ,de nincs pofám még egyet kérni.
az asszony is csak aludni szokott rajta mi ?
Oszt hol vegyek baszod?
Bekaphatya az összes faszomat oszt elaludhatik rajta!
vegyé baszod .vagy csináltass
De nincsen mit!
hallod?szerinte szarul festesz
.múltkor pont gondolkoztam azon h én szoktam inteni azoknak is akiknek kint van a matrica.oszt valaki vesz 1 autót amin kint a matrica de utálja a motorosokat oszt akkó mivan ?

ragaszd a kutya helyére
Mér beszakadtál valahol?
Ó tényleg basszus el adtam a kocsimmal a matricámat! Kéne másik!Agyon valaki!Mert ölök!