Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és bárhol veszed, kétnyelvű adás-vételivel vagy számlával vedd, mert ha nem az kb 8db ezresedbe kerül...pluszban
Persze
Ott kell lenned a regadó befizetésnél velem, a többit tudom intézni
(Rendszámozás, vizsga, eredetvizsga, stb...)
MociLaci!
Ha hozatok 1 gépet külföldről, az itthoni forgalomba helyezésben is tudsz segíteni?
Szerintem kimagyarázza magát a biztosító, mert ezek csak a zsét szedik, de amúgy f***ok...
aztakutyafáját
úgy látom ha az árvizet nem is,de a károkat még látni fogom.
erre fizet a biztosító legalább?
Gyerekek!
A Roadstone Zenekar felajánlotta a kisteherautójukat a cuccok kiszállítására!
Cuccgyűjtés VASÁRNAPIG!
Hétfő kiszállítás!
Akkor egyeztessünk majd...
És köszi...a helyiek nevében is...
ha köll szójjá azt tudok menni segíteni cipekedni ...mint a régi szép időkben ...mikor még megvolt mind a 2 tüdőm
Mint bőnyi lakos köszönöm a többiek nevében is a segítségeket,bár eddig semmit sem tudtam tenni távollétemben,de pénteken ha hazajutok utánfutó vonóhoroggal valószínűleg elérhető lesz,és én is,mi is segítünk azoknak akiknek nagyobb a baja.
Helló
Jelenleg külföldön vagyok,szombat este már otthon leszek.Ha tudok segíteni a szállításban,egy vonóhorgos autóval,nagyon szívesen segítek.Sajnos futóm nincs.
jó8 mindenki
Ehunn van nálam a Mocorgó, és köszöni szépen a felajánlásokat.
Én is körülnézek, meg az asszony is.
Rendicseeek!
Ha Mocilaciékkal letudom egyeztetni ,hogy hova és mikor kell a cucc akkor szólok szerintem vasárnap.
Szóljatok,aztán itt van.
Az asszony azt mondja,női ruhákat tud adni.

Az most esett le,hogy férfi ruhákat azért nem tud adni,mert nekem nincs annyi göncöm,mint neki! Le vagyok rongyolódva!
Ha le lehet szervezni a dolgot akkor lehet ide kell.Csak nem tudom hova kell vinni.
Ha futó kell,sikítsatok.
Nos utána jártam bútoroknak vasárnap tudnám Győrbe hozni őket.Szekrénysor konyhai sarok ülőgarnitúra,konyha asztal,dohányzó asztal,stb. aszt hiszem egy egyszemélyes ágy is akad ,de segítség kéne cipekedni meg 1 utánfutó.Aki tud majd segíteni az akár ide is írhat nekem.
Mocilaci!
Én is tudok adni egy pár ruhát ami nekem már nem kell!
Mi is szivessen segítünk van egypár konyhai eszköz meg ruhát sokat tudok adni!Mocilaci majd egyeztetünk!
Ha esetleg tudna nekem valaki biztosítani utánfutót szerintem én tudok pl bútorokat nem éppen újszerűek de szerintem átmenetileg megteszik + feltudom ajánlani az autómat esetleges szállításra (nagy kombi ,tető csom tartó + vonóhorog) ,de ezt sajna csak úgy ha valaki tud egy kevés gázolajat biztosítani mert sajnos csóró vagyok és a konyhapénzből erre nem tudok kikapni.Bocs ,hogy csak így ,de szívesen segítenék.Ja meg van 2 kerti szék szivacsbetét vadi új esetleges fekvőhelynek.Esetleg ha kell tel. :06205372846
Srácok!
Bárkinek bármilyen használható eszköze (tv-mikro-teafőző-vízforraló-tűzhely-mosógép-tűzhely-ruha-tiszt
ítószerek-vetőmag-gyümölcsfa-bútor-lakásfelszerelés-bármi egyéb) van, gyűjtse össze vasárnapig és hétfőn átadjuk délelőtt a Bőnyi árvízkárosultaknak!
Aki nekünk akarja adni a cuccot, az hívjon!
Mocilaci 06-30-318-1860