Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és amikor kezdődött a blues company addígra mindenki bealudtt
főleg bogyó
kiss gabival végig nyomtuk a koncertot
egyszer a bolla gyurit is láttam ott kóvájogni, akkor már unikum nélkül
aki nem jött el az szégyejje el magát
voltak párann akik nagyon botrányosann néztek ki
énmeg rohamsisakba mászkáltam
jani én nem ismertelek meg
volt néhány kawasaki
csak felvonulni voltál vagy a koncertonn is?
már nem alszok,fél 9-kor felkeltem
aztánn haza jöttem 10-kor
csak nehéz volt aludni mer valamelyik állat hajnali 5-kor ott égette ki a gyertyát a quad-ba hogy baszná meg egy taliga kanmajom
amugy jó volt a felvonulás,bedurrant a bal kezem a kuplungolástol,na meg egyesnél nemigen kellettem feljebb váltani.
idén már többször nem vonulok,max nézőként.
Szép a cbr-ed bogyóka,
Gondolom nem ismertél meg a hidon én álltam meg melletted...
csoki! jól aludtál, v még mindig alszol?
Hali!
hazaköltöztünk...
hát igen elég szar vagy az ágyba.....
.I..
Jó lesz ma az idő! Nem baj mert lehet menni megint motorozni! De a Bazsira való tekintettel most nem lesz Győrszemere innen 5 perc
a fék a gyáváké
hát de nem?ezek a fránya gumik mind a motoron,mind az autón mindig csak csúszni tudnak,fene sem érti
bár neked még novemberben sem volt féknyomod
hát ugye ilyenkor hiába vigyáz az ember akaratlanul is megtörténik
ha nem hát nem
én sem szerettem a corsa-nal,csak képtelen volt a kocsi máshogy menni
Öööö... én nem szeretek ám hóba,nagygázon,kilincsel előre,hátsó kerék hajtású gépkocsit,magas fordulaton üzemeltetni!
Volt ilyen M3-asom,a gyári kipufogóval is üvöltött mint az állat. Mondjuk haladt is! Nem győztem bevállalni a túlórákat,hogy legyen pénz benzinre!
Várható időjárás az ország területére vasárnap estig: Kezdetben jobbára erősen felhős vagy borult lesz az ég, több helyen várható zápor, helyenként zivatar. Holnap nyugat felől elvékonyodik, csökken a felhőzet, több napsütés nyugaton valószínű. Főként a Dunától keletre számíthatunk záporra, zivatarra. A nyugati, északnyugati szél helyenként megélénkül, zivatar környékén viharos széllökés is lehet. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 9, 14, a legmagasabb nappali hőmérséklet vasárnap 18, 22 fok között alakul.
itt is a leszakadt kipufogó.nem értem mér nem bírnak összehozni egy normális versenygépet.az összesnek ilyen buta hangja van
http://youtu.be/LqSZ3av_Ijk
Ja,lehetne
Lenézek a garázsba mi van....
lenéztem,van mamutkergető bicikli(28as) meg astra...egyikkel jobb csapatni mint a másikkal
ja meg van simson.meg van corsa.de azokkal sem az igazi
bár a corsa helyére tervben van a következő téli kocsi,egy ezeröcsi.
Hallja,Jimmy bá',ez magát is érintheti
Kénne egyet menni Cseszneken
mi is utálunk téged
Ja és utálom a motorosokat,20 percet álltam miattuk egy kereszteződésben a kocsival. (felvonulás)
Felmerült a gondolat hogy ha már pénz állt a házhoz,ki kéne festeni
Gondolhatjátok a reakciómat
Lesz persze,csak 4 hónap türelem,tornaterem jön most.vagy 3.az is sok

Veterános cuccost akkor majd megkérdezed?
Nagyon jó volt a Győrujbarát-ról induló Felvonulás! Voltunk pár százan Képeket és videókat hamarosan tölötök fel :)
Először tényleg olyan a hangja,mint egy leszakadt kipufogójú barkasznak!