Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ő mán mióta 'kisgyerek'nek meg 'kisBálint'nak meg 'kicsidh'nak hív mer ugye azt nehéz megjegyezni h 'dh'
Na megyek futni, 'estét.
Bogyót kérdezd, ő keresztelt át "kicsidh"-ra .
Na mondjuk ebben igazad van! Tényleg olyan hurkalé az is! Fejébe is szállt a két traubi!
a kalev se olyan 2ajtósszekrény v hurkástarkójú típus ...és még fiatalabb is mint én.és mégis én vagyok a kicsi
Jó neked hogy te emlékszel valamire!
Apa kezdőőődik .
iiigen ?jó h mondod.most már ezt is tudom magamról .akkor most már ennek megfelelően kell majd viselkednem ?

nem hiszem h én bármikor is istenítettem volna a Hondát.vagy esetleg minden nap benyomtam volna valami Hondás képet.esetleg mikor már másnak tele van a töke vele akkor is a Honda.én tudom h miért jó választás nekem a Honda.nem azért mert fanatikus vagyok
Bazzeg tényleg megittunk annyit?
Én kevesebbre emlékszem .
Nekem legalább az arcom kitesz 2-t .
Hát szerintem te legalább annyira vagy HONDA rajongó,mint mondjuk a bikerina kawa rajongó
jaja monjduk lehet az nem hülyeség tényleg , úgy már szinte egy teljes páncél
Mert nem vagy nagy? Bár a gyurira sem lehet ráfogni hogy nagydarab! Mondjuk 8 sör után már meg volt erősödve!
Ha bogyó nem hoz ide,még a mai napig sem tudod hol lakok!

Ha te vezetnéd a felvonulást,szerintem valahol romániában kötnétek ki!
mér mindig én vagyok a kicsi ?
Ennek a gerinc része ugyanaz, mint amit belinkeltem, csak azon van mellkasvédő is és csak egy tízessel drágább.
Szal sztem annyit megér, hogy ne járj úgy, mint kicsidh .
igen de neki az a lényeg h ne járj úgy mint én
és erről vélemény? http://www.motorline.hu/popup....

ez is elég jónak néz ki
Próba szerencse! Annyi fegyver van itthon,hogy ha kitörne a háború,legalább egy hétig tudnám magam tartani!
pedig én akartam biztosítani elöl a felvonuláson ...így már nem is megyek
Na ez most honnan jött hogy rövidet akarok inni? MAjd ha egyszer elmegyünk hozzátok pókerezni,akkor veszel nekem sört,vagy viszek magammal.
hogy is kell? .I..
Ezért nem te vezeted a sereget .
ha megtaláljátok