Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, akkor szarok, fürdök, aztán indulok is.
Ott tali
15.00 kor tábornál én adom
amúgy már votlam arra megnézni mi a helyzet de még be nem mentem. vannak már páran azért
hánykor lesz a futamod?most végeztem reggel 8 óta pakoltunk a telepen a sárkánybulira
de csak jövőre veszem fel a szeszkultúra című 2 kredites tárgyat.(ez komoly )
ejnye.. pedig te ugye már egyetemre jársz
simán csak alkohol
a pálinkát nem tudom pontosan
Na mi van gyíkok.
Ki jön 15:00-ra a táborhoz?
te homok itt várom hogy felgyere msn-re.... pmr-el mivan ?
Meggondolandó vett a kölök exc 200-at elég csinit gurulsz a motorostalin?, azon szerintem megyek....
régen volt kémiám ha pálinkát javasolsz azt meg csak írd meg nyugodtan
amúgy ezmiez?
a CH3-CH(OH)-CH2-CH3 sok mindent meggyógyít
amúgy tudja valaki hogy kötőhártya gyulladással mit kell csinálni? hála az égnek ma reggelre még ezzel is megálldott a sors ...
hehe tőlem izzókészletet kérne biztos előre vinném motor elejéhez és megmutatnám neki hogy tecciklátni ezt a szép nagy üvegbúrát ? na ebben tartom az izzókészletemet
hova az istenbe tegyem ? nekem hátsó ülés alatt annyi hely van hogy egy pici szerszám"készlet" meg asszem egy gumipók épp elfér
egyébként az simán gyanús.épp egy rendőr mellé értünk most reggel,néztek nagyot hogy a kocsik között sem mentünk el,meg úgy egyébként is 50nel mentem,már majdnem leszirénáztak minket,hátha drogfutárok vagyunk,úgyhogy muszáj volt elmenni a kocsik között meg felgyorsítani
egyből megnyugodtak ők is hogy ezek rendes motorosok
már(!) nem
egyébként elég sokan nem is tudják a helyszínen cserélni...nekem is le kell bontanom a motor nagy részét hozzá.
Nemtom, de nálam van az is .
Hát velem nem....én nem leszek Győrújbaráton...
Az izzókészlet kötelező motorban is?
A sünök akciózhatnának esténként Bágyogszovátnál.... Túl sok ott a baleset..
Na tiplizek Győrbe!
Győrújbaráton találkozunk :)
Sziasztok!
Engem szerintem azért fognak egyszer megbüntetni, mert gyanúsan szabályos vagyok . Izzókészlet, láthatósági mellény, elsősegély csomag, 5kg krumpli... sokminden elfér kis busa ülése alatt...
-Hát akkor rendszám leragaszt, vagy levesz....
-Vagy csak zárt pályán motoroz...
-Esetleg még a közlekedési szabályok betartását tudom javasolni...

Kinek melyik tetszik...
Szia!
Hali bushimasni!

Kóstolgatol?
Sziasztok!

Vigyázat akcióban a sünök!
http://www.kisalfold.hu/belfol...

(ha érdekel egyáltalán valakit )