Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pókert is csak ígérgeted! Nagyon feledésbe merült!
Ne bánkódj,majd mehetsz pótvizsgázni!
Milyen 55 ? Jahát ha airbecket akar az úr...
ITTENE
jaja hát egyértelmű hogy nem a 3000 ft-os noname-t akarom ha már veszek, csak azért 55ezer is sok érte sztem. bár bukókra is azt szokták ugye mondani hogy olyat vegyél amennyit a fejed ér..

akciók? akkor lehet meglesem mégegyszer most épp nincs lázam lehet így többet látok
Megvannak a jegyeim, mostmár elgondolkozom rajta, hogy kimenjek-e .
Mindenesetre a felvonulást tuti kihagyom .
Vmit bedobok a közösbe a pultból, csak még nemtom, mi legyen az .
írásbeli érettségik vége
Hát te írtad, hogy "jóminőségűt"...
Mindenesetre akkor biztos láttad, hogy most akcióban vannak a gerincvédők .
Ha nem láttad, nézd meg mégegyszer .
Na mi a tőgy van népek?
gege, ti jöttök felvonulásra? ezer éve nem láttalak titeket
monjduk kb motoron is ennyi ideje ültem rohadt élet nekem még csak most fog kezdődni a szezon
Az is van!
leberkase az jobb
lehet én is kinézek louisba,meg a többi helyre ami a környékén van
fuck akkor lehet inkább mégis gitár szettet veszek ballagási pézből bár lehet az kevésbe fog megvédeni a ringen
Naná, hogy jó vétel volt....csak az van, hogy ha kimész, akkor bele kell kalkulálnod az üzemanyagot, csak eszel egy jó wurstkäsebrötchen-t (legalábbis, mi mindig szoktunk) iszol egy kólát....viszont minden más nagyon drága volt most és vmi. miatt felére zsugorodott az árukészlet.
hali
tudom azért is írtam így " "

azért 74 júróért biztos jó vétel volt, hát nemtom akkor milegyen majd kitalálok valamit
Hi!Én semminek az értékesítésével nem foglalkozom, az egy dolog, hogy néha beesik ez-az, mert sok embert ismerek....
Annyit tudok mondani, hoyg 2 hete vettünk egy haveromnak, Spyke-t, Ausztriában, Wiener Neustadt-ban, a Bike Expert-ben...az éppen jó áron volt, asszem 89 Euro-ért volt, és tán 74-ért hoztuk el....
mifféle másik véglet ?
Na-na,ne általánosits!
Nagyjábol szerintem te vagy a másik véglet!
már megint a kawások szították az indulatokat
már megtettem de annál barátibb árakon gondoltam bár lehet megyek mert láttam használt spidit itt apróban csak ugye méretet kéne néznem előtte
Bazzeg látogass már fel a weboldalunkra...
hali ex esetleg valami jóminőségű gerincvédők "értékesítésével" nem foglalkozol? kellene már egy mert ezen meg magán a bőrruhán kívül már mindenemet lecserétem jobb minőségűre
sajna méretet nem tok mondani mert még nem volt soha ilyen protektorom
amúgy hali mindeki !
nem keveset kellett visszaolvasnom tegnap este óta
aha , éééés pontosan melyik résznél akadtál el ? azt még írd meg melyik symbian rendszer van rajta pls
Nem igazán....
Most meg mán itthon...ölég volt mára..