Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mááá értem! Pedig nekem nagyon bejönnek. Valahol egyszer láttam egy 238 (!) lovast. Na az nagyon komoly volt!
Jó volt a felvonulás...remélem mindenki épségben hazaér(t).Jöhetnek a videók,képek!
ez ?ez valami ratyi széria lehet leszakadt kipufogóval
én a mini cooper-re írtam amit belinkeltél.a 205ösök tényleg jól mentek
Na meg még ezt imádom mikor elindul! Ahogy elröffenik,feláll a szőr a hátamon! Kúúvajóó!
Pedig nagyon faszát lehet velük autózni! Persze nem az 1.4 benzinessel,mint ami nektek volt!
az ilyen kis gépek engem nem vonzzanak.205ös nekünk is vót.utána meg 309.

és ezeknek még a hangjuk is szebb volt
http://youtu.be/X-6SguDEwIg
Sebaj haver...ha odaadtad, akkor úgysem a kisnsr volt a nagy ő....
Majd lesz másik!
Sziasztok!
Kísérő autósokat, motorosokat keresek egy jótékonysági rendezvényhez!
Egyfajta felvonulás….
2010 05 29.én gyereknapon délelőtt a Győri Off-Road Club jótékonysági tömegsport rendezvényt tart Pannonhalmán (futás).
Idén 4. alkalommal kerül meg rendezésre „fuss a Pannonhalmi gyermekekért” elnevezésű
tömegsport rendezvény, ehhez a rendezvényhez keresek kísérő autósokat, motorosokat.
Érdeklődni: kobuk@t-online.hu tel:06 20 9591159

Nem mentél el Marcsika? Akkor valamit rosszul csinál a pasi...
Várunk sok szeretettel. Bogyó tuti hogy rátölt akár mire. legalábbis a tegnap estéből kiindulva
Nálam simán működött....sztem a Te gépeddel van a baj.... vagy inkább Veled...
Lassan indulok Barátira(kaja után), nagyon Cordura-gyanús idő van, remélem azért esni nem fog:P
Persze úgy könnyű volt, hogy előtte levéreztem neked. Teljesen ki volt már szegény a kanállal csak a kegyelem evést kellett megadni neki.
'reggelt .
Tegnap beszéltem bogyókával délután, a hangulat már a tetőfokán volt , megszavazták, hogy unicumot vigyek, remélem ma még rá bírnak tölteni .
Voltak régen a középmotoros peugeot 205-ösök. Na azok sem voltak gyenge gépek. Nekem volt régen 205 1,6 GTI-m,az is kibaszott jó volt. Vettem rá 15"-os kerekeket,olyan volt mint egy gokart.

Vagy ez
Ma Pápán bekaptam egy sünt.
Semmi gyorshajtás, meg ilyesmi, egyszer csak ott volt a sün.
Én meg fogtam egy kiskanalat, és felfaltam.


Válaszoltam, odaát.
ha megyek hollandiába,nem lesz aug-ig következő
ha nem megyek meg nem lesz pénz rá
mingyá itt lesz a következő ne pityeregj ...én is mingyá elkezdek sírni
hát...ezt...nagyon sajnálom.valószínű a következőig nem is lesz jókedvem
még jó h azt nem szeretem .tudom én milyen érzés ez ...na jó.nem tudom
én is azt akartam,de mondom csúnya lenne megünnepelni,inkább nekiálltam a jégernek
ez nekem jobban tetszik mint a Diablo.
azért ő se rossz.régen voltak ám rallygépek

http://youtu.be/NkQBD3eYADA
mindjárt bontok is egy pezsgőt