Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még ehhez:


jajj már rájöttem közbe hogy egy mezei kocsmát hívtok ti így.szerintem legalábbis tudom melyik,múltkor ott valami aranyos kis csaj volt a pultos
hallomásból persze...
Hát persze, hogy az.

Érdekes, hogy többször találkoztam már ezzel a fanatizmussal...van egy nagyon jó barátom, munkatársam, ő is ilyen...van neki vagy 10 kawája...bár abban vannak veterán ritkaságok is.

Fiatal koromban nekem a ZXR 750 volt a non plus ultra....amikor a Scott Russel megnyerte a daytonai 500 mérföldest, meg voltam érte őrülve.
Sőt...otthon a garázsban is áll egy GPZ500-as....szóval én is Kawasakival kezdtem a motoros pályafutásam.

De attól még nem beszélek hülyeségeket....
Győrből menj a Chio fele egyenesen, azon az úton beérsz szentivánra. Ha meglátod a templomot akkor az utána lévő kereszteződésnél fordulj el balra. Menj egyenesen és a körforgalomnál lesz a Viking meg az OTP. Na ott leszünk. Le is tudsz majd parkolni.
Na puhány banda 3/4 7 körül indulok majd győrből a tetthelyre,akinek kell fuvar nyugodtan szóljon,vissza is viszem utána ha kell.
Már csak annyit mondjatok meg hogy merre kell mennem
Vagy egy echte szentiváni üljön be mellém győrben,és navigáljon oda,de ne ilyen dh-s "helyismerettel"
Akkor suliból. De az összes tanár leszarta hogy mit csinálunk, csak maradjunk csöndben! De hát az utolsó napon ne is mondják már meg hogy mit csináljak!
de délelőtt honnan irtál?
Hát én már hazaértem!
De kitartás!
én most iskolába vagyok
Nem
Akkor is Kawasaki...
te nem vagy iskolába?
Szerintem a Vikingbe csak szombaton van disco-nak nevezhető valami .
Igazából 2 éve voltam ott egyszer, és azon kívül hogy a 14-15 éves csajszik ott riszálják magukat nem volt semmi! Úgyhogy jó hogy ma péntek van!
Akkor este tali...léptem.... Puszika
egész szentiván.... gyuri, dhfear.......
Skacok!
Látom írni nem tudtok, de talán olvasni és telózni igen...
Akinek kell Castrol Láncspray, teló nekem mert sokat rendelek!
Óccsó!

Valahogy így volt nálunk is....amúgy kik jönnek? Balu? Ramirez?Bogyi, Te meg még ki?kik?
igy vissza gondolva elég szánalmas volt! cukiba kezdtünk aztán irány viking
Én még anno 8-adikas koromban bandáztam arrafelé, de emléxem jó kis hely volt az a disco, én szerettem....majd meglássuk mostanság hogy buliznak a Szt.iváni huligánok....
jaja!
ott diszkoztam elöször és csak éjfélig voltam elengedve!
nemáááá télleg?
vikingbe.....parasztdiszkó!
Amúgy hová megyünk?
hátha megvártok.....