Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha fizeted .
de télleg akkor hogyan is leszen ?előtte azért alapozás valahol v csak elsörözgetés a vájkingban ?vagy mi ?
Majd megbátorodsz egy-két felestől!
Semmi különös.
Jössz te is a holnapi gyűlésre?
Háj everibódi

mi a helyzet?
maj hónap
azt nem mondtátok h a Jimmy ekkorát tud ütni .én nem megyek
Legalább hogy lesz olyan nagy hangod mint itt szokott lenni!
mer mit vártál azok után h egész nap:"jó napot,tessék helyet foglalni,mit hozhatok?,egy b menü,rendben,üdítőt vagy szódát?,tessék,jó étvágyat,egészségére,és akkor a rántott máj,jó étvágyat,egészségére,somlóit?,rögtön hozom,jó étvágyat,egészségére,viszontlátásra...huh "
Most hogy konkrét lett ez az italozás,mindenki hogy elsunnyogott!
Sia Santsó.
Gyere, várunk!
Szerintem jön fearom is.
Meg még bszerintem leszünk páran
Akkor ketten leszünk? Jön ez a széparcu is?
Szép jó napot Mindenkinek!

Ami az italozást illeti, én olyan 8 körül érek holnap haza, akkor odaugrom, de csak valami szeszmentesre.
Amúgy tudja valaki, hogy mikor lesz a fölvonulás Komáromban? Arra felé lesz dolgom és nem akarok belekeveredni.
Én sem, mert ha az ég is úgy akarja, akkor egy béemvé S 1000RR-re kell ráülnöm.


Ma volt egy motorbaleset a Lajta úton! Persze egy autós volt az okozó ha jól tudom!
Én nééém.
Sziasztok! Komáromi motoros találkozóra mindenki jön?
Persze hogy csendben volt.
Nokli vitéz!
Na most akkóó ki jön holnap italozni?
Ott bezzeg milyen csendben volt mi?
Ki kell javítsalak oktalan barátom, a Monster nagyon sokmindenkinek a szponzora példának okádék Valentino Rossi, a Yamaha Tech III csapat és így Colin Edwards és Ben Spies szponzora is.
Az csak egy dolog, hogy amikor betörtek a szponzorációk porondjára és ezzel egyetemben az energiaitalok piacára, akkor először a(z akkor még létező) Kawasaki moto gp csapatát és ezzel John Hopkins-ot támogatták és más kawasakis crossozókat. (leginkább az USA-ban)

Ismét öngól....


De nincs harag, próbálkozzál csak, kóstolgassál.
Én is tudom hol laksz! Én meg átfestem az arcod kékre,meg zöldre!
jaa, ez is tutti
http://youtu.be/rwMUvHZ_VbM
bogyó ez is az a zene
Itten a video linked Kawarina:
http://youtu.be/Fyv_VyubtzQ

Bár gondolom fogalmad sincs, ki az a Gary Mccoy, de a videon Kawasakival nyomja.