Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te is kijössz meló után?
Szióka!
rendicsek! akkor telcsizek ha végeztem meloval!
Hali!
Bikerina! Naná hogy elviselünk! Gyere csak! Jó lesz a hangulat, tuti hogy nem fogunk unatkozni!
ssszzzziiijjajjaaaaaaa
szeva csaj
Drága Exem! Ha már ilyen viccesek vagyunk akkor hozzáteszem h nem vagyok még rutinos a furulyázásba és könnyen eltörhetem!az ilyen furulyák olyan vékonyak meg kicsik h könnyen törnek ha nagyon megszorongatják őket!
A tied milyen?könnyen törik?


Na jolvan akkor majd hivj ha már a Győr táblát látod!
Reggelit!
Meddig lesztek ott?
10után eltudnátok viselni engem is?
Én még nem tudom hogy megyek-e,mert most meg kell találnom merre van a haza.
"Nem érdekel hol vagyok,gyere értem"
Ha megyek és eljutok a településtábláig,onnan valaki elnavigál?
Sziasztok!

Mi biztosan megyünk! Max nem nagyon iszunk, mert én biztos hogy másnap lefordulok a motorról!
Akkor este 7-kor!
Jó reggelt Kawarinya! A pályaidomon nincs utasülés, csak egy szivacs....az se utasnak....
Szeretnél menni pár kört? Nem is zongora, hanem furulya....szóval szeretnél menni pár kört a furulyámon?
Van önbizalmad....
És mit szól majd hozzá az embered?
Hogy csak úgy ráülsz más pasi furulyájára...

De komoly mondom, ha utcai idom lesz a motoron és elhozom Győrbe, megyünk egy lájtos karikát.
Baszki megmondtam már,hogy kihozlak,ha kell.
Értem én, hogy mire gondolsz és nagy részével egyet is értek. De itt most konkrétan az abs-ről beszéltünk, ami szerintem egy remek dolog. Hiszen lehet valaki rutinos, jó vezető, de egy számítógéppel nem versenyezhet az ember. És bizony adódhat olyan helyzet, hogy kiránt a bajból.
Persze ha valaki hülye és azt sem tudja, hogy melyik kart kell meghúzni, az nyilván ne üljön motorra.
Én erre gondoltam.
természetes kiválasztódás.nyilván nem örülnék ha közülünk és/vagy ismerősök közül ennek hiánya okozna valakinek bajt,de ha jobban belegondolunk nem ez a sorsdöntő.aki nem tud motorozni úgyis nagyobb eséllyel megszívhatja,aki tud és fejben is ott van talán jobban jár.Nem szeretem ezt a mindenáron megvédeni mindenkit,de ne nézzetek emberellenesnek.Ne rakjunk a mikróba macskát eset...
Régen sem volt baj sok modern kütyü nélkül,most meg van.Mert mindent mindenki számára elérhetővé akarnak tenni(autó,motor stb) ahelyett hogy csak a rátermettek élvezhetnék és az embereknek adnának képzéseket,gyakorlást,még mindig a géppel próbálják az embert védeni.Ez a hozzáállás nem tetszik.
Régen is mondtam hogy szigorított rutinpályát(időre!),forgalmi vizsgát és pávot mindenkinek!Ha nem lesz jogsim így jártam,de legalább kiderül hogy nem vagyok alkalmas rá.
Lehet van benne hülyeség,még csak most kezdek kijózanodni,de a lényeg talán benne van
Ez az "én akarom vezetni", "hol a tudás mögötte" teljesen rendben van, de ha a gép jobban tudja, és ezzel akár életet menthet, akkor miért ne használjuk?
Amúgy a cikkben amit előbb említettem egy utcai abs-es motorral rövidebb volt a fékút, mint egy motogp-sel.
Fh: (FastHand.Dh után szabadon )
vfr 800.
szép,jó...van haszna,DE rászoktatja az embert és mint mondtam elveszi az élvezetet.aki nem látja hogy szar,csúszós út jön vagy nem tud kezelni egy hátsókerék-megcsúszást vagy nem figyel eléggé hogy időben meg tudjon állni annak legyen.nagyon tetszett,de nem kellene,egyenlőre ezen vagyok.
ez olyan mint lámpánál a rajtelektronikás autók...hol a tudás mögötte?
én akarom vezetni a motort,ne legyen fordítva.
ja tényleg,azt el is felejtettem hogy azzal mentem
nekem csak az tűnt fel mikor 2ről 4 szelepre váltott
egyébként teljesen igazad van,túra,naked,utcai motorokra legyen,de nekem sportmotorra ne csináljanak ilyeneket
Csak addig felesleges, amíg nincs rá szükség. Ez olyan mint a légzsák.
Persze itt megint meg kell nézni, hogy mire való a motor. Aki pályán akar állatkodni, csúsztatni, annak nem való. De egy vfr jellegű túramotoron jó ha van.
de az élvezet is elveszik belőlük
legalább hátsófékre ne lenne abs.az talán egy jó kompromisszum
mert hogy haszna van,az tény,de hogy legtöbbször felesleges,az is.
Nekem a régin motoromon volt abs, talán ha az xx-en is van, akkor nem hasalok el vele. Szerintem jó dolog. Múltkor olvastam egy cikket róla, ezek az új elektronikus abs-ek már nagyon komolyak.
és az abs?hétvégén volt szerencsém kipróbálni.eddig elleneztem de esküszöm 10 méteres volt a féktáv 100ról poros fehér aszfalton
ilyen rosszabb körülmények között esélytelen halandóknak kifékezni szerintem.azt hittem bénább még a cucc
bár épp csináltunk kis rutinpályát,és ahol nem tudtam megfordulni 1 ívben csak lazán hátsó satuval irányba állítottam,hogy szűküljön a fordulóköröm,na azt ennél nem lehet
jó éjt, szia
én is délutános vagyok most , tegnap motorral mentem hazafele megelőztem városban az iker munkatársaim akik kocsival mentek haza, másnap mesélték, hogy valami fénycsóva elzúgott hazafele mellettünk, mondtuk ki ez a barom, utána rájöttünk, hogy csak te voltál na igen én nem 50-el mentem volt az még a duplája is
mentem alcsizni!
Álmodjatok kawásat!