Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugyanmár...tényleg van aki elhiszi hogy a japó belpiacosok nem 100e felett járnak?
legfeljebb annyi hogy ezt többet hajtották itthon mint a többit,de még az sem biztos.manapság minimális pénzért oda tekerik az órát ahova akarod.
sztem cbr...
nem...
ma megyek érte mindenképp!
a Viffer .83e km egy sor4től ...persze ha normális gazdája volt akkor nem szóltam de inkább a VFR
elmentél már a cuccér?
nem gáz mi igy szeretünk!
Azért ennyire tényleg nem vagyok feledékeny,de nagyon szétszórt vagyok,az biztos.
Úr Isten! a hülyeség.....
Valami rémlik,de nagyon rossz a memóriám. Ezért az asszony sosem bízza rám hogy én menjek a gyerekér az oviba.Attól fél hogy ott felejtem!
az élettársam
irogatott ide is kocsis néven!
KI az a sanyi? Lehet hogy egy csarnokba leszünk.
Sanyi is ott fog dolgozni mint hegesztő!
Igen. Hivatalosan Rába Magyar Vagon-és Gépgyár. Itt vagyok köszörűs és esztergályos,három műszakban.
az a Rába?
Én bármelyik nap benne vagyok,amikor nem kell másnap reggel 6-ra mennem a vagongyárba dolgozni.
nekem senki!
Kedves bikerina szóval akkor ki is a besúgód?
most hétvégén!
Mikor lesz a komáromi találkozó?
Reggelit!

Na szoval ki visz el Komáromba?
amugy tud vki valamit a Jani haveromrol?remélem még él....

Lehet elmegyek Motorka007-el!
Szóval mikor lesz és hol?
A Gery meg a Bogyóóó meg a Santso elég közel lakik ahhoz, hogy gyalog is oda-vissza...
Vagy a "téren" kiülünk a padra, vagy valami...
A pléh-bános nem olyan nagy hawer, hogy nála is lehetne, pedig elég szép nagy udvara van.
Focipálya, játszótér, templomkert?
Mind közterület, a köz javát szolgálja...
Vagy Egysori út, Szasza háza (akinek az esküvőjén vonultunk), aztán pár téglát berakunk legfeljebb...
Bogyó, szerintem te amúgy is tégla vagy...
most ez komoly? 16 évesen egy er 6n-el nyomod? ,
meg mondtam hogy vfr, mit kérdezősködsz itt a hátam mögött
Na megint itt hagytak . . .
Hogy ti milyen viccesek vagytok!