Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5ig győrben vagyok,még nem tudom mi lesz,szerintem gyalog leszek akkor,és nehéz hazamennem úgy meg ivánról.ha meg kocsival az meg olyan józansággyanús
szóval avassatok be hogy milyen alkoholszint a terv
Hát, ezt nem lehet így betervezni, hiszen tudod....
1 sörnek indul, az biztos.
Gyuri, Te is tudod, mit is jelent ez...
Mi, a Viking nyugodt hely lett ?
Akkor nem is megyek...
Hát baszki...
Busz nincs?
Itt a jó nyugodt hely!
Csak a tisztánlátás kedvéért: milyen merényletet terveztetek?
Meddig lennénk?
Mert ha bemarunk, akkor mielőtt odamennék, ledobom a motort muteréknál... oda négykézláb is haza tudok mászni .
De ha csak egy rövid meeting lesz, akkor utána hazajövök Győrbe...
Ott a pont !
u az nem jó az st ivan az nem győr az
Többször kiírom, hogy mindenki lássa!

F O N T O S ! ! !

Szolgálati közlemény!
---------------------------

Holnap (péntek) estefelé 19:00 órakor a VIKING nevű vendéglátó objektum terasz fedőnevű külső helyiségében TALÁLKOZÓ a fórumosok ráérő részének !
Jimmy, Dh, én biztos, Ramirezék is beígérték, Gomez, Mocorgóék, Balu, Santsó, Csokkendroller, Kalev, és mindenki aki tud, jöjjön egy mittomén mire.
Írgyatok, kinek jó.!
Akkókapppe!
én focizni megyek
ugyhogy majd legközelebb
Déryné út, OTP a sarkon, ott leszünk.
Tod már?
leheccséges,de nem tudom hol van,áruljátok el
Na.
F O N T O S ! ! !

Szolgálati közlemény!
---------------------------

Holnap (péntek) estefelé 19:00 órakor a VIKING nevű vendéglátó objektum terasz fedőnevű külső helyiségében TALÁLKOZÓ a fórumosok ráérő részének !
Jimmy, Dh, én biztos, Ramirezék is beígérték, Gomez, Mocorgóék, Balu, Santsó, Csokkendroller, Kalev, és mindenki aki tud, jöjjön egy mittomén mire.
Írgyatok, kinek jó.!
ktm narancs szinüre
Jimmy tudom hol laksz ...este átfestem a kerítésed sárgára
Csak bekukuccs
Hy all.
Szióka!

Jesszus milyen fejem van ott mint egy rossz alkoholista... pedig eskü nem iszom... annyit
Na ez elég jó,én megakadtam az sbk riding challenge-nél,az újabbakhoz kevés a graf kártya,gépen kívül meg nincs másom

Jut eszembe elmegyek arielezni veled ha utána 1 nap alatt megfelezed a féktávomat.Ja várjál mindegyik feltétel nekem kedvez és neked okoz gondot? Hopsz
PS2, Tourist Trophy a neve, The real motor riding simulator...vagy valami ilyesmi....

Sas ide:
http://www.sportmotor.hu/motor...

Hétvége
Ja részvétem azoknak akik még dolgoznak ezen a héten


Valenciába?Melyik játékkal játszol?
De tényleg,most meg ott vagy?Nem tudom eldönteni
Én sem akarok felvágni....


23:00-ra bőven itt lesz a link.....sőt addigra én már jópár kört lezúzok Valenciában, többféle motorral is.
És 23:00-ra már az ágyikóban.
Ezt hogy érted, Drága?
Én általában utánfutón viszem le a motort, ami ráadásul még yamaha is, nem kawamaki ....felülnél Te egyáltalán arra?
Na meg, ha utánfutón visszük le a motorokat akkor beülsz az autóba, azért, hogy nézegethessél a ringen? Vagymi?
Amúgy szívesen, bármikor.
Feltettem ide, valamikor korábban, hogy mikor lesznek pályanapok.