Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bízd Jimmy-re
Én is beszélek majd vele,most lánc meg kerék meg váltó nincs a motorban,remélem átmegy
(szerencsére jövő tavaszig van)
Az milyen messze van és menyi?
jajj anyám borogass baráti alapon már se else tudod képzelni a kapcsolatunkat...
FÉRFIAK! ezt igazán csak gyuri értheti
Végül is nem olyan komoly dolgok a moci lényegében rendben van 2 dologról van szó egyik a hang a kipu E jelzésü de tök üres na meg a hátsó féktárcsán van 2 felületű repedés (nem anyagában van megrepedve) ja meg nem új gumik vannak .Szerinted?
Ja,tiszta apja!
Nyertünk?

A Bitter Sanyi el sem indult, mert elfelejtették meghúzni az olajleeresztő csavarját, a bemelegítő edzésen elfolyt az olaja...
A Kispataki Viktor csapata meg nem fejezte be, mivel a csapattársa elesett.
Te Balu! Legközelebb ha megyünk hozzátok viszünk szalonnát meg minden aztán kertipartizunk!
szólhattál volna ember,az nagyon jó dolognak ígérkezne
ja valami idomos dologról beszéltünk
valami kapuvári buzibár volt a jelszó talán
Hali, én tudok, Beledben.
Helló Mindenkinek!
Most, hogy itthon vagyok, kinek ígértem mit?
Hádéfíír, milyen idomot kell hegesztetni?Mikor?
Kinek ígéretem még valamit?Kalev?
Már nem emléxem, szét vagyok csúszva.... kicsit sűrű volt minden.
Tegnap és ma Arieleztem, ma lent voltunk a Pannonia ringen vele, gondoltam is hogy Szulejmánszerénke és Kalev biztos beülne, mivel a kedvenc autójuk....de se telefonszám, se nem érdeklődés, (főleg, hogy Szusihelénkének nem is jövök be ) úgyhogy kimaradtatok....
okos gyerek lehet
én úgytudom hogy Pápateszéren drágább de eltekintőbb
Lehethogytalánigen.
Nem is tudom máshogy olvasni,mert ha megpróbálok kihagyni vagy átugrani részeket,akkor szól hogy valami kimaradt. Nem lehet csalni nála.
Tud valaki félig becsukott szemű műszaki vizsgát?
de szépen olvasd ám nem olyan üvegtigris módjára...
Még mesét kell olvasnom,aztán eldőlök mint a rohadt nád!
Megköszönném!
drukkolok hogy minél előbb sikerüljön
Szar ez mindenhogyan. Teljesen szét vagyok csúszva még mindig.Alig várom hogy elcsituljanak a kölkek,aztán már teszem is magam vízszintesbe!
Az igazából csak akkor ciki ha rajtad van a bukó ha elég gyorsan letudod venni nem gáz
Kint voltam ma motorozni,de mocskosul szar volt másnaposan!

Egyszer majdnem színeset ásítottam!
Halihóóó mindenki!

helyzet?
csajszi!
kórházban át tudod venni a cuccodat,mit szólsz hozzá?
ennél jobbat nem tudok intézni
Zámolyon van egy srác,aki ilyen elektronikákkal foglalkozik,valamilyen Jenő. Ha kell,.holnap megtudom kérdezni a számát.