Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze hogy eltűnt. Mit gondolsz miből főztem!
Jobb ha nem szivárogtatsz ki infokat erről,mert nehogy mellette találd magadat másnap.Én tüntettem el,parancsot teljesítettem
hát pedig van piám behűtve,hűtött poharakkal,hűtött pina(colada) és nemsokára akkora buli lesz itt közel hozzám hogy reggelig eltart,zene is jó...nem is tudom.lehet mégis elmegyek
már itt hallom az I wanna take you away, let's escape into the music DJ let it play-t ettől a rihanna csajtól.

Ki tart velem?
Ne higgyetek neki, csak a szája jár .
Az egyetlen ember, aki látta sütni nyomtalanul eltűnt pár éve .

Városi béled van teneked .
én pár éve rosszul vagyok a bortól... pedig szeretem (természetesen csak a minőségit...)
a kromofágot is belefőzi?
vagy csak ugy ala natur marja a keríttést?
Az hétszentség! Tulajdonképpen most döbbentem rá,hogy milyen finnyás vagyok. Se bor,se tömény,csak komló leves!
kísérő? megvesztél ember?
mi legálisan főzettük
és nem lenne rossz anyag,de nagy mennyiségben inkább csak lájtos piákat szeretek(40% körül)
a töménnyel az a baj hogy kell hozzá kísérőnek egy jager vagy unicum
sörből nincs házi csak bor meg hp,de tudodmit szerintem meg fogjuk oldani hogy senki ne szomjazzon
A haverom főz otthon pálinkát,az olyan ha megiszod és lepisálod a kerítést utána,megmarja a festéket!

Ha a VPOP emberei olvassák a fórumot,nekik mondom hogy úgysem árulom el a nevét!
Nem iszom töményet! Jobban örülnék egy heineken bulihordónak!
katasztrófa...
hát az túlzás de most oké minden...
én mindjárt fogok.újfent
már majdnem 1 órája fent vagyok
már nem alszik senki?

Kialudtad magad?
Remélem is.Én viszek akkor kerítésszaggató hp-t,te meg attól fogsz sírni
Neked elnézem,de csak azért mert nagydarab vagy!
No akkó jóvanakkó!
Nekem nem . . . bocs.
Ne fossá! Olyan csánkot vagy hagymás babot csinálok,hogy besírsz!
azt nem tudom hogy konkrétan akart-e valamit... nála sose lehet tudni
és természetesen hiányoztál nekünk is

Szia Kaleeeeeeeeevvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
Jónapotkívánok Főnök Úr!
Az jutott eszembe miközben életem legrosszabb pizzaevésén voltam,hogy akármilyen rossz kaja lesz a kerti-party-n a mostani pizzámat nem tudod felülmúlni.