Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÉdesKalevszívemcsücske bocsánat... hogyan engesztelhetlek ki?
mijen motorral mész vezetni?
jobb lett volna az Édes kalev,szívem csücske,vagy a kalev,szívem édes csücske,de így is megteszi
én nem félek belemenni
gondoltam hogy nem rám célzol,csak megjegyeztem.
ettől függetlenül támogatnak az otthoniak,azt is megmondom.
(meg minden mást is csak nem egy fórumon)
Kalev édes szívem csücske gyere msnre ! küldök valamit
dehogy még most megyek csak rutinra
az enyém is
Külföldön is szét szivatnak, ha nem ismerős által nyomnak be valahová...
& hiába keresel sokszázezer átszámított forintot Londonban, sajnos a zsemle sem magyar áron van...
a kapcsolatok alakulgatnak
Látom kicsit magadra vetted az utolsó mondatot...

Ebbe ne menjünk bele, mert sosem érnénk a végére .
osztájtársam is most jár vezetni tegnap nem tuttak menni máma meg nemtudom hogy mentek-e az esőbe
te már a városinn vagy?
na csakhogy
épp van egy pezsgőm,ennek örömére fel is bontom
majd mond el amit múltkor nem mondtál.
a másik pedig külföld
Jelenleg a szakmával + a diplomával is kitörölheted a segged... 1 dolog van, amivel előre lehet jutni: jó kapcsolatokkal...
A tetves kurwa esőbe már 5 napja esik most már kurwára leállhatna már nem tok menni jogsira jah mellesleg meg van a moci jövőhéten megyek érte ,
tény hogy egy szakmával mostanában talán könnyebb elhelyezkedni... csak ez az X-éves tapasztalat köti meg a kezünket... én még akarok legalább egy szakmát csak még talpra kell hozzá állni anyagilag...
ja és még egy nagyon fontos!
ha valaki gimnáziumban abbahagyja sokkal nehezebben kap megfelelő rálátást a világ dolgaira.
mert ami a legfontosabb még mindig itt,az a szemlélet,nem a lexikális tudás.ahhoz pedig idő kell,de gimnáziumban még túl korai alakítani rajta.jó környezetben az évek múltával persze kialakul...jobb esetben.
erről is szól.látókör szélesítés.
azér az jobb ha van egy szakmád mer mint diplomád
nekem most lessz meg a 2. szakmám
amikor az első szakmát csináltam akkor cégnél voltam gyakorlatonn és ott is mardtam dolgozni de szeptemberbe inkább visszamentem iskolába
aki nem tanulni jön ide annak nagy része (mérnökképzésben) kiesik.
a jobb élethez a duna túloldalára kell születni,ott belefér az egész éves lazítás
a diploma pedig az egyetemek miatt veszíti el az értékét...papíron ugyanannyit ér a győri mint ez,aztán elég jól tudom hogy mi van ott.(például minimum ponthatáros felvételi).
itt is zavart hogy szerintem alacsony a határ,simán lehetne minden szakon 400 sőt 430-40 felett,mert aki idejön igenis tudjon produkálni ennyit az érettségin,ami a mostani években már egy vicc.

az eltartáshoz csak annyit,hogy a motorozás (is) az összes költségével saját zsebből van.
ááá nem golyózom én be már megtanultam kezelni a helyzetet... gimiben is volt hasonló 2 évem amúgy meg május első hétvégéjén költözöm haza... aztán csak vizsgázni jövök vissza...
na igen viszont az se jár jobban aki szakmát megy tanulni... mint pl én... mert kikerülök innen a suliból, egy (remélhetőleg) jó lexikális tudással... viszont a cégek 99%a 2-3 éves tapasztalattal keres embert... megvagyunk lőve ilyen szempontból... nyáron volt kötelező gyakszink de "csak" 90 órás (mondjuk az nekem már sok volt mivel én voltam ott az egyetlen nő o.O )
Sokáig sajnáltam, hogy nem tanultam tovább, aztán rájöttem, hogy az összes ismerősöm most diplomázott & rohadtul nincs semmijük... szal kb. ott vannak, mint én 5 éve .
én inkább megfutamodnék mint begojózzak
de ezt a 2 hónapot már kibirod vagy csak áprilisba leszel ott?
tudom hogy rossz... de ezek úgy tapadnak rám mint legyek a légypapírra... nem lesz könnyű művelet vizsgák után eltűnni előlük :) de már megvan a tervem ...