Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha vki tanulni megy egyetemre, azzal nincs is semmi gond, csak nekem fura, amikor vki lediplomázik vmi "alibi szakon", aztán elmegy másik suliba & nem érti miért néznek rá hülyén, amikor 30 évesen elmegy egy állásinterjúra, hogy felvételizne élete első munkahelyére...

Szerencsétlen ősök meg nyögik a pesti albit + a csepp gyermek egyéb kiadásait...
ha nincs magánéleted az rég rossz szerintem
(és itt nem(csak)a legtriviálisabb példára gondolok)
minek az neked?

csoki: az olyan mintha megfutamodnék... azt meg soha...
nem bekerülni nehéz,hanem bentmaradni.
ettől függetlenül a bsc hülyeség.nem (csak) én mondom,hanem oktatók,akik bizony nemzetközileg is a legelismertebbek között vannak
én már elmentem volna valahova
Én azért jöttem ide mert nem akarok felnőni.Ameddig tanulsz,gyerek vagy.És nem az eltartás vagy a munkakerülés miatt.
Aki meg irigyli,azzal szívesen cserélek,kettőnk közül nem én fogok meglepődni valószínűleg.(nem neked céloztam)
Aki meg nem lusta hidd el nem a mekibe kerül.legfeljebb a mondva csinált szakokon.
Passzolj már 1 kontaktot valamelyik osztálytársadhoz .
ott a pont!

Drágám! Itt amúgy sincs magánéletem... az osztálytársaim többet tudnak szexuális életemről mint én saját magam... ami már gáz... -.-" ezért inkább biztosra megyek és tanulok több napon át hogy vizsgán pl lealázzam őket... de ez hosszú történet...
majd kalev hoz peströl a tropikáriumbol
Már mindenkit felvesznek, röhejes pontszámokkal & elérték, hogy 1 itthoni egyetem sincs benn a top100-ban...

De ez csak az én véleményem, remélem nem törtem össze senki rózsaszín lelki világát .
Hát az biztos, hogy nem sokan mennek egyetemre a diplomáért...
Én csak a gólyatábort céloztam meg , az iskolapadhoz már nem volt kedvem...
Az egyetem 1 jó ok arra, hogy a kölkök még pár évig eltartassák magukat anyuciékkal...
Utána meg el lehet ballagni diplomás pultosnak a mekibe .
úgy értem pár nap 0-24.itt működik
egy-egy vizsga 120-140 óra tanulás tisztán.6 nap szívás,1 hónap buli
vagy tanulhatok minden nap mint gimnáziumban,és nincs magánéletem...
ezt kell eldönteni mindenkinek.
én onnan csak az utcazenét ismertem de jó volt...
Vp nem volt rossz ilyen szempontból
Egom olyan halott hogy szinte már oszlik
majd május első hétvégéjén költözöm haza... otthon talán majd néha kimozdulok... ez a pár nappal előtte való tanulás nem okés van vagy 200 tétel
Ilyet bármikor összeszögelek! Csak valaki hozzon rája ráját!
óó addig még sok víz lefolyik a Dunán
Fiatalság bolondság inkább érezd jól magad addig,elég ha előtte tanulsz pár napot
Vagy Egomban nincsenek jó helyek
(Ilyen szempontból szerintem Pécs a legjobb város)
Ááá... Az mekkora ... .
Nálunk csak kihuzhatós briós van meg mákos pityputty! Vagy van még túrós lecsó,meg kolbászos puding.
te majd csinájjál csánkos pizzát vagy kolbászos rájást
az első kör május 25-26 a második meg június 25-26...még nem tudom melyik napra vagyok beosztva... ha segítség kell szólok
Nem,csak mindenféle gyümölcsöt főz bele. Én nem ittam belőle,de a haverom aki sűrűn kóstolgatta,szarvashúsos oliva bogyós pizzát akart rendelni.Háromszor telefonált a pizzériába mire megértették vele hogy olyan nincs náluk.
mikor lesz?
szívesen 'korrepetálok' bármiből ha szükség van rá
ööööööhhhhhhhhhhhhh... jajj...
majd esetleg azután ha meglesz a sikeres logisztika vizsgám... az felér majd egy csodával ha hivatalosan is megkapom a szakmát