Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megkérdezem holnap. Nem ismerek senkit. A cimborám lebeszéli,odaviszed,otthagyod,aztán szólnak ha mehetsz. Nem kell ismerni senkit.
ami azt illeti tudok olyan szituációt és személyt hogy igen a válasz
mert szerinted én képes lennék bántani bárkit is?
akkor ezek szerint ez jót jelent.ebben nem voltam biztos
Ha megtennéd annak örülnék és hálás lennék mert akkor odaviszem,te ismersz ott valakit?
hát ahogy érzed... én tisztán pozitív szándékkal mondtam...
ennek most örülnöm kéne szívem
te más tészta vagy drágám...
Itt helyben,és annyiért amennyi a vizsgadíj. Asszem 11 vagy 12 ezer. De csak neked,csak ma,csak itt! Holnap megkérdezem,bár múltkor kérdeztem valakinek hogy működik-e,azt mondták mehetünk.
ééééééééénnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn? ? ? távol áll tőlem hogy bárkit is bántsak...
Köszi de lehet valahol közelebb kéne mert vizsga nélkül kicsit gáz lenne elmenni odáig.
Persze persze!
Jimmy te menyiért tudod és hol?Május 15 körül lenne esedékes.
Mert belegázoltál a lelkembe,
több idom javítgatni.futón vinném szerintem,de előbb a váltót megcsinálom
Dehogy sunnyogom, de tavaly voltam utoljára endurózni...erre most tényleg nagyon nincs idő.....sajnos.
Csak.
Meg nekem ígérted még hogy jössz endurózni,de mindig elsunnyogod!
hát akkor meg ? minek kell folyton megjegyezni...
Dehogynem, én ezek után már csak szigorúan baráti kapcsolatot tudok elképzelni.
A cimbora motorja,nyitott rendszerrel,bütykös gumival vizsgázott. Szerinted érdekel valakit hogy nem új a gumid?
Pontosan nem tudom, Kapuvártól 2 perc, talán 10-15 km, de nézd meg vmi útvonaltervezőben.
Asszem 11000 a vizsgadíj.
A kapuvári buzibár csak dalban létezik...
Neked milyen idommal kell mit csinálni?

Tudom már, még a Csokinak ígértem bőrgúnyát....

És ne menjetek ki a Bike Expertbe, (már ha valaki akarna) mert nagyon drágaság van és fele akkora lett a bót és az árukészlet, mint volt.
Már az sem a régi....