Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert így láttam jónak .
Monnyuk az, hogy átnevezted magad, nem jelenti azt, hogy megúszod a magyarázatot!
ja hogy te vagy az... már vágom... mi a francnak nevezted át magad?
bazee, sas lettem XD egy sasmadár
az már majdnem honda
szombaton jön közűletek valaki erre a rendörségi programra?
Ki az a "BollaGyuri" ? Sosem hallottam róla .
Na jójestét Mindenkinek!
Valóban ott van a kárpitos.... az Ariel üléseit is ő bőrözte be.
Szépen dolgozik.
Illetve van egy győri manus, akinek Csornán van bőrös műhelye, ő is tud rávarrni dolgokat és apró javításokat eszközölni, én is varrattam már vele.
De a Cölöp a profi.Csak messze van...
Ha valakinek kell valami tőle, megvan a száma és én a következő hetekben megyek hozzá...

@BollaGyuri: Hol a tegnap ígért magyarázatom?
Ne sumákolj!
a tiéd működik de most M1LAN-é nem
Úgytűnik javították a bakit .
Csanakon van 1 autókárpitos.mikor ott voltunk akkor 1 Porsche cabrio tetőjét csinálták.Motorosgyula vele húzatja át az ülését.illetve tudok aki javít bőrruhát.gondolom rávarrni is tud
szép estét mindenkinek, összefoglalná nekem valaki hogy mik a fejlemények?
Cölöp bácsi Cegléden... közelebb nem tudok, meg nem is csináltatnám mással... A számát sajnos nem vágom fejből, majd holnap megnézem.
Vagy ha bejössz az üzletbe, adok névjegyet.
Nekem is feltűnt, vmi befosott a siteon .
Mindenkinél "sas" jön be .
Sziasztok!
Valaki nem tud Győrben,vagy környékén,olyan bőröst aki kabátra tudna nekem varrni vagy ragasztani(nem tudom hogy szokták), nevet és számot kéne!
Ki foglakozik ilyennel?
Előre is köszi mindenkinek!
egyébként valami nem klaffol az oldallal .ha a nevedre kattintok (meg gondolom olyanéra aki átnevezte magát) akkor 'sas' nevű adatlapot hoz be .legalább is 2vel próbáltam mind2vel ugyan ez történt
de azért közel volt hozzá
1 haverom nem kicsit matt részegen megpróbálta kimondani, hogy "hayabusa"... ez lett belőle . Innen az ihlet .
bujáká bujáká
ez is ugyanúgy vizes lesz az esőben .de legalább le lehet csukni könnyen .látod nekem még a nap is kisüt
P*csába... pedig igyekeztem úgy időzíteni, hogy elázz hazafelé .
Jó lett a plekó?
mert múltkor is kész ideg voltál hogy nem mehettél...
Na megyek, melózok még itthon, jók legyetek.
mibű gondolod h mikulásra megyek ?
akkor kénytelen vagyok 1 darabban odaérni
és akkor nyuszifüles télapó leszel majd? ? ?
mer az úgy menő .legalább nem kell jövőre azzal vacakolnom h ragasztgassak
nem hinném hogy egy félhulláért eljönne... legutóbb se jött... csak küldözgette az üziket facebookon meg sms-t is küldött párat hogy mondjam máááá mi van veled :D
mikor voltunk nálad kerivel amint beszálltam a kocsiba már írtam is neki mert mondtam hogy aznap megyünk és már minden baja volt az idegességtől :D