Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy van balukám.. szimeringes lett a szemem
ha Andi nem jön Szulejmán nélkül akkor szerinted Szulejmán majd jön Andi nélkül ? szóval mondok 1 időpontot h mikor a vasútállomáson .vagy tesóéknál
nana... nem kémkedünk
remélem Cseszneknek
nem sok az a majré egy tamburininak
bár még tavasz van,ez nem olyan beszédes egyenlőre
most beszéltem anyuval... szóval reggel megyünk át Andival győrbe majd még msn-en megmondom pontosan mikorra érkezünk bátyus... aztán akkor csomagok tesódhoz... vagy ha tesód vagy az ura ráér ő is jöhet értünk és akkor te tudsz motorozni aztán majd ott felvesztek minket...
én eldöntöttem,elmegyek érte ő nem ilyen kényes h bőrönddel jön,és elhozom Cseszneknek.
A ti életetek Andival(aki nagyjából tudom ki most már,legalábbis a ziwiw is megtalálta ) meg nem az én dolgom
Hozzá lehetett érni, sőt még hangversenyt is adott a tulaj. Hát azok az orgonasípok úgy üvöltenek, mint semmi más Nagyon rendes volt a tulaj, egyáltalán nem volt nagyképű. Amúgy ha jó idő lesz, nyuszira jön...
ennél nekem szebb ...lesz majd .abból se sok szaladgál majd itthon .a Szulejmánnal beszéld meg h elmegyünk-e vagy sem

na ugye hogy nekünk is el kell nézni,dh!
kiderül még hozzá is lehet érni, dobok egy dupla cukaharát
pontosabban 1 komoj dolgot
máma akartam motorozni mer kész az uj plexim de krumplit kellett vetni
holnap is mentek csesznekre?
én délután a kórház környékén láttalak téged
Szép jó estét mindenkinek!
Aki ma Cseszneken járt, láthatott nagyon komoly dolgokat...
Ezért érdemes volt elmennünk, ugye Sanyi?
a madarak csiripelték...
akkor viszont csak "Szulejmán,nyuszi"
még ne kiabáld el honnan tudod hogy én olyan jó vagyok?

Bátyus: igen is sokat számít mikor évente jó ha kétszer látjuk egymást
na de az az 1 kör...
akkor döntsétek el melyik variáció legyen,nem tudom hány autó lesz otthon szombaton nekünk,úgyhogy engem abból a mókából hagyjatok ki a többi viszont jöhet
Csesznek,Szulejmán,nyuszi...ennyi jó dolog 1 napra
fél nap ide v oda annyira számít ?
meg nélkülem nem is menne miattam jön csak el
ettem én valaha emberi húst ?eddig aki itt járt mind 1 darabban távozott
szerintem meg mennyetek ki likócsringre
ott is el lehet esni
megfontolandó .na jó pontosabban nem hozzám hanem tesóékhoz mer ott lesz sztem csak autó.majd ez kiderül szombatig.de akkor csajt nem kell felhoznod csak a bőröndöt .
jól van akkor csak 1 kört megyek Cseszneken nem 3at és akkor nem kell megvárnod
Szerinted egyedül elengedem hozzád?
és mellém?
a 'hozzád megy' ötlet tetszik
bár akkor annyit javítanék,hogy Szulejmánért egyedül megyek,és akkor nem kell majd rád várnom cseszneken
nem .a múltkor is lebaszott h mit képzelek h a tartálykocsijával hozatok benzint Indiából .én be nem ülök mögéd .viszont idehozhatod akkor címre