Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem csak a traktorok hanem inkább az van hogy télenn lessz egy kis gödör aztánn tavasszal befoltozzák
de valahol már ugy néz ki az ut mintha aszfalt kocskákból lenne kirakva
majd csinállok képeket
akkor viszont Pápa-Bbél-Zirc-Csesznek-Győr útvonal kellene.úgy logikus .én még sose kerestem a Bbél-Zirc utat
2 táska?doboz?akármi?
arról beszéltem h HÁTIZSÁKBA és nem BŐRÖNDBE.világos ?nem nagy,hanem világos .nem érdekel h 1 bőröndbe belefér-e.ha 1 hátizsákba belefér amit fel tud venni a hátára akkor tárgyalhatunk.ha mindenképp bőrönddel jön akkor tali Győrben
mind a tiéd?
vagy haverodéké?
ha jártál arra akkor tudhatod .Pápa és Varsány között.Tamási és Teszér környékén ha jól emléxem .mer nálatok tönkrebaszták a traktorok
csinálunk

tudom mindegyik utat
Andi belefér egy bőröndbe van rá bizonyítékom amúgy mindenképpen át kell mennünk Győrbe mert aztán Andi onnan indul tovább... és arra már nem lenne idő hogy hazamenjünk a csomagokért :S
Bbél az tényleg TAVALY még egész jó volt .hogy mennyit romlott azt nem tudni .amúgy tudod a Pápa-Zirc közötti utat v csak a Pápa-Vpvarsány-t ismered?
hol szar arra az ut?
ha ott szar az ut akkor gyere el hozzánk aztánn mutatok szar utat
van 3,és nem tudsz segíteni mert Pesten vannak.max elméletben,de ahhoz van más emberem,de azért köszi
kalev mit akarszt te emzolival csináltatni simson ügybe?
és mér 3 simson kell?
hátha tudok segítteni
Bakonybél.Élvezet a négyzeten.egész tűrhető volt tavaly a minősége.
Pedig szerintem mindenki jól jár ha megtudjuk oldani
ha 1 csaj beleférne 1 hátizsákba a bőrönd helyett akkor benne vagyok a dologban.de Pápa-Varsányon nem tudunk "gyorsan" menni mer szar az út
Gomez jelentkezz vétel! Elveszett az emil címed,légyszi küldj egy emilt,valamit szeretnék kérdezni!
na jó meggyőztél,akkor más indokot kell mondanom az otthoniaknak hogy miért csesznek irányába indulok mikor győr fele kell mennem
és a bőrönddel mit csinálsz okos?
muszáj délelőtt elindulnunk, hiszen ha jól olvastam kb fél 1kor van gyülekező az ETO parkban... addig lekell tenni a csomagokat meg minden...
ott vannak Pápán,az összekötő úton átszaladunk Csesznekre(és eleve cseszneknek korán elindulnánk odafele is),az nem plusz idő annyira.a pápa-győr táv= csesznek-győr táv,ergo a plusz idő csak a kettőt összekötő szakasz.ott meg sietünk
Pápa és Győr között mióta van Csesznek ?még előtte le kell rakni a bőröndöket meg ilyenek.nem hiszem h azér reggel feljönnek h Csesznek-ringezhessél
odafele...
azt aztán szervezheted .Andi megy vissza Debrecenbe nyuszi után sztem egyből
igen ^^ de nincs vele gond tudom hogy vigyázni fog rá... másképp nem engedném
nem,nem,csendben legyél,épp egy csesznekezést szervezek magunknak
tán probléma van vele?