Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt Mindenkinek!

@Szulejmánszelenke : Minek Neked bukó? Mikorra kell és meddig? Vagy venni szeretnél?

@ Többi Tróger (már akit érint) úgy néz ki ismét lesz lehetőség a bolti árnál alacsonyabb áron Arlen Ness és Berik bőrruhát vásárolni (nem tőlem) de nálam lehet átvenni majd őket. ha valaki időben szól, hogy milyen és mekkora kell neki, akkor még van esélye, hogy olyat kap, amilyet választ magának, ha nem akkor később abból válogathat ami lesz....

Üdv Mindenkinek!
Örök nyarat, ingyen benzint!
.I..
na meg egy egészséges 100-120-as utazót nem neveznék száguldásnak
ott még jó volt, az még felénk volt, itt viszonylag normális utak vannak
álszent
vagy az is lehet hogy volt annyi esze hogy az említett szar úton nem száguldozik.....
szevasztok

ma elgurultam pápára meg vissza utolsó alkalom volt, mikor örömmotorozás céljából arra mentem , legközelebb csak ha nagyon muszáj. Nem mintha már nem jártam volna arra többször, de azóta mintha még szarabb lenne az út főleg celldömölk-pápa között, ezen még szerintem az orosz páncélos hadosztályok is végigvonultak a 2.-ik vh-ban azóta nem sok kátrányt látott az út mintha sinen menne helyenként az ember szanaszét tekeri a motor seggét a sok barázda, kellmes volt előzni Na meg érdekes volt az az újfajta 600-as fazer is aki kemény 80-90 -es tempó között ingadozva ment előttem 2 percig meg se mertem előzni a körforgalom után, mondom ugyis tépni fog, csak biztos nem akarja egyből meghúzni neki, nehogy már azt higyje a 400-as veteránommal akarok májerkedni vele szembe, hogy megelőzőm, de aztán rájöttem, hogy ennek esze ágában sincs megcsavarni a gázkart úgyhogy otthagytam, hát ilyet se láttam még, minek csupaszított sportmotor annak aki 125-ös robogótempóba közlekedik lehet csak sok volt a pénze valamire el kelett költeni vagy nemtom
te senki
te igen, de én ?
én senki?
Sehol senki . . . ?
Akkor lépek én is.
Sajnálattal hallom . . .
Én tegnap tankoltam el az utolsó ötezresemet. Még félig se lett a tank.
várunk

többiek?
gixxeresek és kawások?
na részemről vége az éjszakázásnak... holnap majd jövök...
Jó éjt mindenkinek!
hát nagyon boldoggá tennétek vele ha lenne egy számomra bár holnap megpróbálok beszélni azzal aki nekem esélyes aztán majd jelentkezem hogy kell-e vagy sem
akad
a végén még is meg kell látogatnom a Jimmy-t ?
akivel itt nálunk találkoztál az a gedeon82
ő intenzíven nem látogatott meg.te sztem tesóra gondolsz
VALAKI SZEREZZEN NEKEM BUKÓT!
mert nem tuti hogy én tudok :S mert lehet hogy akitől tudnék az is jön... :S
a kórházban biztos nem... oda dh anyujával mentem és csak ketten voltunk...
valakivel már akkor találkoztam mikor dh már otthon volt...
kiviszlek oda,ott keresel majd hátsóülést magadnak.bár ilyen rosszarcú embert nem tudom hányan akarnak vinni.
nekem olyan "hátizsákom" lesz h biztos nem cserélem le senkire ,kalevnak van 1 babettája nem ?vagy vedd meg addig az Apriliámat
én veled találkoztam egyszer a korházban ? mikor dh diétán volt?
te kiemelt helyen vagy